Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért küldhettek el szerintetek?

Miért küldhettek el szerintetek?

Figyelt kérdés
A mai napon azonnali hatállyal elküldtek munkahelyről.. de már a papír július 4.én megvolt írva.. ma írtam alá. ez egy cipőbolt,nem reklámozom a nevüket. és a területi képviselő azt mondta,hogy a visszajelzések alapján nem szeretnék,ha ott dolgoznék. ami azért furcsa,mert a kollégáim elégedettek voltak velem,dicsértek gyakran,és plusz napokra is behívtak. még egy hónapja se voltam ott. próba időn voltam.. megkérdeztem itthon többieket,szerintük ez csak duma volt,és nem azért küldtek el,mert nem jól végeztem a munkám. vélemények?
2014. júl. 10. 19:45
 1/1 A kérdező kommentje:
ez nem így van,anyudat is megbaxtam múltkor :)
2014. júl. 10. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!