Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi történik, ha behívnak...

Mi történik, ha behívnak dolgozni, de nincs hely, és hazaküldenek?

Figyelt kérdés

Az egyik iskolaszövetkezet közvetített ki diákmunkára. Ma is, mindig, pontosan megjelentem. Egy óra múlva kiderült, hogy ma nem jut munka. A szerződésben sajnos ezt nem említik, csak azt, hogy mi van, ha én nem megyek munkaképes állapotban dolgozni.

Mit tehetek ilyenkor?



2014. júl. 11. 07:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt hívják köcsögségnek. Az összes szövetkezet ilyen, te ezt meg azt fizetsz, ha nem mész, ők meg rángathatnak ide-oda, aztán mondhatják, hogy bocs, nincs munka. Nem tudsz mit tenni, amint látod, nekik nincs kötelezettségük a szerződés szerint.
2014. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
El tudod fogadni. Ennyi. Hazamész és elbasztál a napodból 3 órát. Én a helydben oda vissza se mennék...
2014. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!