Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön pénzügy-számvitel...

Külföldön pénzügy-számvitel BSC diplomával,2 nyelvvel (angol, német) milyen lehetőségeim lesznek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
A "szakmadban" kb nulla, kezdetben legalabbis tuti, PU-SZV-bol kb mindenhol tulkepzes van.
2014. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pénzügy-számvitelből túlképzés? Eddig itthon minden ismerősöm eltudott helyezkedni gond nélkül. Én is már 1 éve gyakornokin vagyok és végzés után is simán maradhatnék. A diákhitel miatt szeretnék külföldre menni, mert sokkal könnyebben tudnám visszafizetni.
2014. júl. 11. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Külföldön a magyar pénzügy-számviteli végzettségeddel nem fogsz tudni a szakmádban elhelyezkedni, mivel mindenhol az adott ország számvitelével, könyvelésével, adózási rendszerével kell tisztában lenned, hogy ilyen munkát végezz.

Ha viszont valóban beszéled az angol és német nyelvet, akkor küföldön is nagy eséllye el tudsz helyezkedni multinál, esetleg turizmusban, ahol szükséges a nyelvtudás.

2014. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jozsko válasza:
Ket mail cimet probaltam 4 jeljoval csak azert hogy igy reszgene valaszoljak a kerdesedre. Poenbol olvasasabol ez lett na mindegy. Mit jelet kulfold? Milyen messze legyen es mennyit keress? Ha eleg a hava kb 200-250 000 es nem kell tul messze menned marciusba es szeptemberbe tele van az internetPragai konyvelokkel magyar nyelven. Mondjuk inkabb marciusba :) Ha jol jatszol ebbol forintba ebbol kb 100 000 siman megsporolsz minusz alkohol (kocsmas) meg cigi
2014. aug. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!