Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Teljesen tanácstalan vagyok!...

Teljesen tanácstalan vagyok! Most érettségiztem. Egy évet ki fogok hagyni 1 évet. Hogy keressek munkát?

Figyelt kérdés

Azért hagyok ki egy évet, mert az egyik érettségi tantárgyból megbuktatott a tanár, mert utált. Átjelentkeztem a napokban egy másik gimibe, ahol nem indítanak őszi érettségit, csak tavaszit.


Hátra van a javító vizsga, amit majd nyár végén fogok megcsinálni.


Arra gondoltam, hogy jó lenne elmenni dolgozni valahová szeptembertől márciusig kb.


Munkaügyi központba menjek el? Mit tegyek? Tanácstalan vagyok, még nem voltam ilyen helyzetben, remélem megértitek :) (bezzeg verset elemezni, összehasonlítani megtanítottak, erre nem)



2014. júl. 12. 14:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ó Atyám... Miért az érettségimen akadtok fent?! Nem az a fontos most, kérdés szempontjából.

Na mindegy...

2014. júl. 12. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!