Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akarjak a Tesconál dolgozni?

Akarjak a Tesconál dolgozni?

Figyelt kérdés
Jelenleg olyan munka helyem van ahol napi 15órát dolgozom és teljesen egyedül vagyok(kisbolt) halálra unom magam és megörülök....nem csinálhatok semmit egész nap mert be van kamerázva az egész bolt és még hang felvétel is van....nem ülhetek le nem olvashatok....semmit nem csinálhatok...Lehet adódig egy lehetőségem hogy elmehetek a Tescohoz dolgozni...Akik esetleg ott dolgoznak/dolgoztak tudnának nekem segíteni abban hogy megosztják a tapasztalataikat...én pillanatnyilag úgy vagyok, hogy a jelenlegi helyemnél minden jobb...vagy mégsem?
2014. júl. 14. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Kamera ott is mindenhol van, a lopások miatt.

Napi 8-12 óra a meló, fizetés : minimálbér.

2014. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Ne akarj
2014. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért unod magad halálra?
2014. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert nincs forgalom...
2014. júl. 14. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:

A Tescoban legalább garantáltan havi 160 órád lesz a fizudért, nem napi 15 óra. Meg minden legálisan történik majd, lesz táppénz, szabadság meg bejelentés.


Mondjuk ott minden valószínűséggel unatkozni nem fogsz, mert a meló viszont kitölti mind a 8 órát naponta.

2014. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Tescoban nem fogod halálra unni magad, ott van munka.

Napi 15 órát ott nem is kell dolgozni, max. 12-t.

A kamera meg elsősorban vagyonbiztonsági célokat szolgál (bál előfordul, hogy köcsögebb főnökök azt nézegetik vissza, mit csinál az alkalmazott), hangfelvétel nem készül.

2014. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!