Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó nyelvérzékkel mit kezdhetek?

Jó nyelvérzékkel mit kezdhetek?

Figyelt kérdés
Azt angolt nem tanulom ég is vannak mondatok amit simán le tudok fordítani.Német nyelvből ötös lettem év végén.
2014. júl. 14. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ezzel semmit.
2014. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mekkora hülye vagy! :D
2014. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is 5 ös lettem belőlük anno de ez még nem a kommunikációs szint. Később Németországba költöztem, úgyhogy tudom mit beszélek.
2014. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőt megtanulod felsőfok fölé, meg hozzácsapsz egy keleti vagy skandináv nyelvet hasonló szinten, akkor szaktudás nélkül is teljesen korrekt fizetést kaphatsz. Ennyit mindenképp. Azzal, hogy le tudsz fordítani pár angol mondatot, egész konkrétan semmit.
2014. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én ezzel a pár mondattal arra utaltam hogy nagyon fogékony vagyok.Tehát nem csak annyit tudok.
2014. júl. 14. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!