Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hajópincérnek szerintetek...

Hajópincérnek szerintetek alkalmas olyan, aki mind mentálisan, mint fizikailag (de főleg mentálisan) gyenge?

Figyelt kérdés
Illetve jópofát "ha pisztollyal kényszerítik" sem képes
2014. júl. 19. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha fizikailag gyenge akkor semmiképpen nem alkalmas nem hogy hajópincérnek, de sima éttermi pincérnek sem. Ebben a szakmában hajtás van, és bizony kell a fizikai erő. Ha mentális problémája van akkor meg pláne nem. Ugyanis nem mindig kedves vendégekkel fog találkozni.

Ha rólad van szó, és ezek a gondjaid, akkor neked felejtős ez a szakma.

2014. júl. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen rólam van szó. egyáltalán nem tudok kedves lenni mivel a mai világ és az emberek memtalizmusa végett lettem ilyen... plusz nem szeretem ha lenéznek és nagyon érzékeny is vagyok illetve van 5 éves depressziós múltam...:D :/
2014. júl. 20. 00:21
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ezen személyleírás alapján gyakorlatilag minden emberi kontaktust igénylő munkára alkalmatlan vagy, az írásaid minősége alapján pedig kiesnek az otthonról végzett magas minőségű szellemi tevékenységek is. Kellemetlen.
2014. júl. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát elég nevetséges az utolsó része, amit írsz... "Írásaid minősége"...


Azt, hogy itt gyorsan ledaráltam valamit, amit kérdeztem, és ebből ezt vontad le, az a Te szellemi gyengeségedre vall!

2014. júl. 21. 09:09
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezért tartok itt, ezért tart itt Magyarország ahol, mert pár betűt elírok (úgy, hogy direkt nem javítottam ki), erre ilyen következtetést kap az ember


(N)

2014. júl. 21. 09:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmiféle vendéglátós munkára nem alkalmas,ott pörögni kell,sok a stressz,sok az ember ,nem lehet bénázni meg pityeregni a sarokban . A nonstop jópofa meg alapkövetelmény .Sajnos ennek ellenére van olyan munkáltató,aki alkalmazza a mimózákat,nem sértésképp de ilyenkor mások szívnak az illető helyett,és dolgoznak 120 helyett 180 százalékos intenzitással.


Szóval: ne.

2014. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Így lesz.


Leteszem az érettségit plusz elmegyek majd egy felsőfokú OKJ-re.


Valahogy a csicskáztatás nem hiányzik, inkább keressek 70%-al kevesebbet de stresszmentesen !

2014. júl. 23. 08:20
 8/8 A kérdező kommentje:
Véletlen emeltem ki, már megválaszolódott a kérdés. Köszi
2014. aug. 11. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!