Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Átlagosan mennyit keres egy...

Átlagosan mennyit keres egy marketing menedzser?

Figyelt kérdés
Az USAban és angliában? Keresett ez a szakma?

2014. júl. 22. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

És egy focista? Megye háromban semmit, az angol élvonalban meg ~2 millió eurót évente.



Téged szerintem nem az átlag érdekelne, hanem hogy te mennyit tudnál vele keresni, ez viszont sokkal inkább tőled, mint a "marketing menedzser" állástól függ.


Ha jól megcsinálod magad nagyon jól, ha nincs annyira érzéked hozzá (kérdésed inkább ezt mutatja - ezt most nem bántásból írtam) akkor semennyit mert nem tudod hogyan érd el, hogy alkalmazzanak.

2014. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Minimálbér és végtelen között, attól függ, hogy milyen helyen dolgozik. A menedzseri pozíciók nem olyanok, mint mondjuk egy alkalmazott kőműves, ahol legalább nagyságrendileg be lehet lőni. Van, ahol feketén vagy 4 órában, és plakátokat tervezgetsz, csak kitalálnak neked egy hangzatos címet, máshol meg céges Mercedes, laptop, korlátlan telefon, osztalék, részvényopciók, ingyenes nyaralás, hét számjegyű fizetés.
2014. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Amerikában az átlag a marketing manager-nek 133 ezer dollár évente, szóval 10-11 ezer dollár a havi fizetése(nem hiszem, hogy Angliában nagyon eltérne). De az átlag egy nagyon becsapós szám mint ahogy azt előttem is írták. Gondolom egy nagyobb multi (microsoft, google stb.) borostyán ligás egyetemi diploma és tapasztalat nélkül nem sok eséllyel áll szóba veled. Monsteren meg tudod nézni a marketing menedzseri állásokat:


[link]


Egyébként ahol ki vannak írva a bérek nagyjából egyeznek a a fentebb írt átlaggal.

2014. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 22. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!