Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek, hogy elviseljem...

Mit tegyek, hogy elviseljem azt, ami a melóhelyemen zajlik? Komolyan lassan úgy érzem becsavarodok.

Figyelt kérdés

Szóval három évig dolgoztam mint logisztikus egy cégnél, életem első munkahelye volt, imádtam. Sajnos az anyacég csődbe ment, ezért nagy változások voltak a cégnél, folyamatos leépítések, megszorítások, vezetőségváltás, szóval inkább kerestem másik állást. Akkor egy szörnyű helyre kerültem egy pszichopata nő mellé, fél évig bírtam. Most egy éve dolgozom az új helyemen, amit nagyon szerettem, de most annyi a munka, hogy nem bírom egyedül, senki nincs aki besegítsen és rengeteget hibázom... ez egy tipikusan olyan hely, hogy nem nagyon rúgják ki az embert, de mostanában nagyon feszült a főnök és nem egy embert fenyegetett meg, hogy kirúgja miután hibázott, én nem akarok erre a sorsra jutni... utána hogy találok mást? Meg a módszer, ahogy ő csinálja... egy 29 éves fiatal srác, de kb. őrjöng, amikor ideges, üvölt mindenki előtt az emberrel, direkt, hogy mindenki hallja.. nem akarom ezt. Óriási pénzek múlnak rajtam, egy kis hiba és dől minden, de egyszerűen nem tudok mindenre odafigyelni, képtelenség. A kollégák is ellenségesek - múltkor lebetegedtem, kiírt az orvos erre mikor visszajöttem, hallottam, hogy témázták, hogy talán halálos beteg voltam, hogy nem jöttem dolgozni? :( Csak a rosszindulat. Ha hibázol, szinte remegnek az örömtől, hogy ők megmondták és mennek felnyomni.


Ti mit tennétek a helyemben? Ha nem lett volna az a pár hónapos munka, simán felmondanék de nem akarok mindig ugrálni..


Nincs normális munkahely??? 25 L



2014. júl. 24. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
elkezdes nyugtatót szedni, vagy lépsz.Másik megoldás, ne kapkodk mindent szépen lassan odafigyeléssel.Nem fogsz hibázni, a vadállat főnököd meg észreveszi talán hogy kéne plusz ember.Az hogy ordít veled, nem tudom hogy vagy képes eltűrni.Nekem volt olyan főnököm amelyik megkérdezte tőlem melyik p!csából sz@rtak ki.Közöltem hogy különbből mint a te útszéli anyádé.Kiordítottuk magunkat, de utána nem normálisan beszélt velem, tudta hol a határ.Ilyen melóhelyről jobb ha elküldenek, találsz másikat biztosan, bár tudom nehéz.Én azóta eljöttem a cégtől,kevesebbet keresek de nyugalom van.Egészség fontosabb.
2014. júl. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első vagyok remélem olvasható az előző szövegem, bocsi telefonról írok.
2014. júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tutira eljönnék, fiatal vagy, lesz lehetőséged jobbat találni. Az egészséged, a közérzeted sokkal fontosabb a munkánál, ilyen környezetben ne maradj!
2014. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De már így is rengeteg ismerősöm a szememre veti, hogy ilyen fiatalon hogy lehetett "ennyi" munkahelyem és komolyan magamra veszem és szégyellem is :(
2014. júl. 24. 09:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak rólad, mindig járd a saját utadat. Megnézném, hogy az ismerőseid mit csinálnának, ha ilyen munkahelyen dolgoznának.
2014. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!