Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyíregyházán merre érdemes...

Dominika1342 kérdése:

Nyíregyházán merre érdemes jövő nyáron diákmunkát keresnem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, nyíregyen a Sipkayba járok kéttannyelvű szakra és jövőre leszek ismét 9.-es. ( 0. évem volt idén) és voltam a nyár elején a Fürge Diáknál diákmunka kapcsán, de csak Nyírszőlősbe tudtam elmenni málnaszedésre ahonnan el is küldtek, és Mátészalkárs mentem volna, de azóta se kaptam hívást, hogy indulna. Szerintetek hol érdemes nekem jövőre 17 évesen diákmunkát kersenem? Teszem hozzá éttermes meló is jöhet, csak ne legyen pocsék.. Köszi

2014. júl. 25. 19:02
 1/3 anonim válasza:

[link]

16 évesen árufeltöltői munka van Mátészalkán

2014. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy jövőre hol és milyen munka lesz diákoknak, ennek megválaszolása a jósokra tartozik.
2014. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt gondoltam, csak nem tudom melyik iskolaszövetkezethez menjek, mert a Fürgénél nem jártam sikerrel.. Illetve, nem tudom, hogy hogy smint lesz, de mivel jövő májusba 17-et töltök így reménykedni tudok, hogy nagyobb választási lehetőség lesz, csak egy jó iskolaszövetkezet kellene nekem...
2014. aug. 16. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!