Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Társadalombiztosítás és...

Társadalombiztosítás és bérügyi szakelőadó OKJ végzettséggel fogok rendelkezni a jövő hónaptól! Szerintetek érdemes egy céget csinálni, és béreket számfejteni más cégeknek? Van rá kereslet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen van rá kereslet és remekül meg lehet élni belőle , a könyvelőirodák folyamatosan keresnek bérszámfejtőt.Vállalkozóként több cégnek is dolgozhatsz , vagy elmehetsz egy nagyobb céghez alkalmazottnak.


De van egy rossz hírem : nem a papír számít a piacon , hanem a gyakorlati tudás , először 1-2 évet dolgozni kell, tapasztalatokat szerezni , megismerni a programokat , megtanulni elhárítani a problémákat és utána jöhet a cégalapítás.

Ja , a cégalapításhoz kell egy kis kezdőtőke és nem árt a jó kapcsolati háló , meg az , hogy azért reálisan lásd a dolgokat...

Gyakorlati tapasztalat nélkül , csak papírral örülj ha el tudsz helyezkedni , mindenki a gyakorlattal rendelkező bérszámfejtőt keresi , nem azt , akit be kell tanítani , akire pénzt és időt kell áldozni ....

2013. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen de én ezt pont az alkalmazotti munkaviszonyra látom!:)


Pont azért gondoltam hogy ha "magamnak" csinálom könnyebben találok munkát vele...Akkor rosszul gondoltam?:O

2013. jún. 24. 21:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyakorlat nélkül nehéz lesz. A könyvelőirodás véleményt nem osztom, ahol nincs tul sok cég, és nem bonyolult a bérszámfejtés, tekintve azt, hogy díjat emelni nem tudunk, magunk számfejtünk.
2013. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!