Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mérnök-informatikusnak nulla...

Mérnök-informatikusnak nulla tapasztalattal mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Elvégeztem a GAMF-ot de mellette csak diákmunkásként dolgoztam. Beadtam már vagy 20 helyre az önéletrajzomat de sehol semmi.

Tapasztalat nélkül elég nehéz.

Nem tudom mit tegyek.

Jelentkezzek olyan munkákra is amihez nem kell a diploma?

23F


2014. júl. 27. 17:45
 1/5 anonim válasza:

Milyen helyekre adtad be?

Pesten elég sok cégnél van ramp up, érdemes próbálkozni. Engem az első helyről felhívtak, állásinterjú, majd fel is vettek.

Amíg a felvételi procedúra tartott, voltam hvg állásbörzén, körülbelül öt helyre jelentkeztem, ebből ha jól emlékszem hárman hívtak vissza, de akkora már nem volt aktuális.


Tipp: Olyan hirdetéseket érdemes böngészned, amiben a Junior szó is szerepel, vagy a cég profilja olyan, hogy nem tanítják egyetemen (pl. Android, iOS, telco).

2014. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Android, IOS-ben tényleg semmi tapasztalatom nincs.

Vagy attól még érdemes beadni olyan helyre is ahova az kell?

2014. júl. 27. 18:27
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyelőre még csak itt Bács-kiskun megyei cégeket nézegettem.


Elég durva lenne pestre menni úgy, hogy kb semmim sincs.

Kéne hozzá kezdőtőke.

2014. júl. 27. 18:28
 4/5 anonim válasza:
Nekem is ilyen végzettségem van de szart se ér nagyon megbántam... Gsm bolti eladó vagyok fillérekért nyolc éve és ez így is marad. Már nem is keresek állást hiaba való mindenhonnan elutasitanak. Oktatás a legnagyobb csalás a világban!
2015. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" Nekem is ilyen végzettségem van de

szart se ér nagyon megbántam..."


Akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. Rengeteg IT állást hirdetnek. Én is hasonlót tanulok, nagyon a végén vagyok de még nem fejeztem be a sulit... mondhatni "bukdácsolok" de már ez egyre kevésbé érdekel mert egyre szakmaibb munkát és persze egyre jobb fizetést kapok. A suli is meg lesz előbb-utóbb de a munka sokkal fontosabb, lényegesen többet lehet(kell) ott tanulni.


Olyan fura, hogy más meg már el is végezte és nem talál munkát.


Én persze őket irigylem, hogy már meg van a papírjuk. Csak kérdéses, hogy papírral de szakmai állás nélkül vagy szakmában (egyelőre) papír nélkül a jobb...

2015. márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!