Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nekem miért nem hosszabbította...

Különlegescsajszi kérdése:

Nekem miért nem hosszabbítottak, és anyum szerint másoknak igen?

Figyelt kérdés
Hát most nemrég az utcán sírógörcsöt kaptam,nem bírtam tovább ! Egy ember jött oda a lakásából a járdára hozzám -meghallva a zokogásomat- lelket önteni belém,hogy menjek próbálkozni a munkaügyibe,ne adjam fel stb. .. Örülök,hogy vannak még ilyen megértő és segítőkész emberek! Az a nagy probléma,hogy dolgoztam egy hónapot a Hajdúnánási Start munka programban,mert hála majd csak 4 év munkanélküliség után betettek dolgozni,(aminek nagyon örültem is ,hogy nem kell otthon szétunni az agyam,mert igen,szó szerint meguntam már az életemet is itthon)de letelt a szerződésem ma,így ma már nem dolgoztam,mivel 2014-07.01-től 2014.07.31.-ig volt szerződésem,így csak egy hónapot dolgoztam ott,bíztam benne,hogy lesz hosszabbítás,mondták is az emberek,hogy lehet számítani hosszabbításra,mert nincs erre a munkára sok ember,de ma bementem aláírni a megszüntetőt,és a papíron egyszerűen nem láttam ilyet,azt hittem megőrülök !! Pedig direkt írtam a munkáltatónak annak a Tóth Csabának facebook-on,hogy jó lenne,ha nekem is hosszabbítanának ha lehet,és azt is tudja nagyon jól,hogy nekem nagyon kéne a pénz + a munka,mivel még munkaviszonyom sincs,egy deka sem,és már 23. éves leszek ! Az életem egy nagy rakás ****,a párom sem szeret,le sem ****,4 éve együtt vagyunk,nagyon úgy néz ki,hogy ő is szabadulni akar tőlem,el akar most a hétvégén szombaton költöztetni,(együtt élünk)fogalmam sincs,hogy ezt a helyzetet is hogy kezeljem:(pedig én még mindig nagyon szeretem,hiába lottózok is,azt sem sikerül megnyernem,sőt,még egy ***** kettesem nem volt eddig,mit fogok mondani a páromnak is,hogy még annyi pénzünk sem lesz már,és megint kapom azt a semmit ?? Amúgy 50 ezer forintot lehet ott keresni ahol egy hónapot dolgoztam,az sem valami sok,sőt megalázó és röhejesen kevés pénz az is,de még az is jobb,mint a segély,de úgy néz ki,hogy ezt is csak egyszer kapom,és nem foglalkoznak velem többet,le vagyok ******! Ami most jön kijelentésem nem túlzás,és ha hiszitek ha nem én akárkitől szegényebb vagyok !!!! Így 0 munkaviszonnyal gyerekem sem lesz a büdös életbe soha !! Pedig mindennél jobban szerettem volna a szerelmemtől és persze fiatalon szülni !! Hiába vagyok szép és fiatal meg egészséges,úgy érzem ez nem ér semmit !!! Átfutott ma az öngyilkosság gondolata is a fejemben, hogy olyan helyen vágom fel az eremet,hogy el is vérzek pár percen belül,de valahogy mindig meghátrálok !!:/ Már nem bírom tovább !!!! Én nem panaszkodni akarok meg azt is tudom,hogy a sírással nem oldok meg semmit,de egyszerűen mást nem tud az ember,mondhatni tehetetlen,és a sírás is csak annyiból jó,hogy megnyugtat!! Azt mondta az az ember,meg már halottam másoktól is,hogy ha most nem is hosszabbítanak,akkor még hosszabbíthatnak akármikor.. Csak én már nem hiszek a csodákban! Van egy 4 éves szakmám is,csak az sem ér semmit,nem tudok benne elhelyezkedni,úgy érzem azt is feleslegesen tanultam ki! Mostanában nagyon felgyültek a dolgok,nagyon rosszul érzem magam,semmi nem stimmel! De nem akarok kiabálni és depressziós lenni a munka miatt ha a párom hazajön,mert tudom milyen,nem szeretné hallgatni ezt a dolgot,hogy kesergek,így nem is tetézem,így sincs köztünk minden rendben! Tudom,akkor ezt nem kell csinálnom !!! Remélem értitek,és még az van,hogy amíg nem dolgoztam és ezt a szociális segélyt kaptam,addig a szabad időmben én piacon árultam zöldséget meg az utcán virágot,hogy legyen egy kis plusz pénzünk! Nagyon pokol volt az életem és még most is az emiatt az anyagiak miatt !! Bár nem akartam a magánéletemet keverni ezzel a mostani munka problémámmal,csak mondom akkor már ezt is leírom,nem hagyhattam ki,és hogy tudjátok nem csak ennyi problémám van,mielőtt valamelyik belém kötne,mert sajnos a megértő emberek mellett vannak ilyenek is!! De most jobban ez a problémám,hogy miért nem hosszabbítottak,szerintetek? Most írtam a munkáltatónak,hogy nekem nem hosszabbítottak? De gondolom hogy úgyis elő fog állni egy magyarázattal..! Végre elkezdtem volna "teljes" életet élni,(mármint ami a munkát illeti) hogy én is dolgozhatom és hogy értékes vagyok,erre meg ez .. Mikor jönnek már a jó dolgok is az életemben ??? pedig ha hiszitek ha nem én mindenért annyira harcolok,megyek a dolgok után,hát a múltkor is a páromnak nem volt pénze,hogy adjon a lottóra,de én nem hagytam,kimentem virágot árulni az utcára,meg is lett az összeg két mezőre,de egy számot nem találtam el,össze is omlottam!! Anyu meg azt mondta ma,hogy állt mellette egy csaj meg egy csávó,(én is ismerem őket),és nekik ha jól hallotta hosszabbítottak is! Akkor ez hogy van ? vagy ők valami nyalisok lehetnek ?? Bárcsak változna már az életem,nagyon hálás lennék istennek vagy a sorsnak vagy annak az embernek aki segítene,kérlek titeket mondjatok valamit !!! Előre is nagyon köszönöm !!
2014. júl. 31. 12:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és bocsi,hogy hosszúra nyúlt.
2014. júl. 31. 12:17
 2/11 anonim ***** válasza:
Figyelj ide, nyilván értékes ember vagy, de ha ezt nem hozod olyan ember tudomására, aki pénzt adna az értékeidért, akkor nem mész vele semmire. Először is a lottózást hagyd abba, azt javaslom! Az ismerőseiddel tudattad már, hogy munkát keresel?
2014. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen,hallottam már azt a kijelentést,hogy minden ember értékes. most a prostitúcióra gondoltál ?? Akkor felejtsd el! Akkor inkább éhen döglök és szegényen halok meg !!!! Az ajánlatodra reagálva azt mondom,hogy attól még van 1000 lehetőség,hogy még én is kijussak a sz*rból,nem kell azonnal r*bancnak lenni !! csak tudod ha abba hagyom,akkor meg biztos bejönne,és még az a csekély remény sem lenne,amit az táplál! Bár tudom nem sok esély van rá,de nem vagyok játékfüggő,mielőtt még ezt feltételeznéd. Mindenki tudja! és hogy hogy élek..
2014. júl. 31. 12:48
 4/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy hogy nagyobb esélyed van hogy elütnek az utcán mint a lottó 5-ösre.


[link]


Az ilyen fiatal lánykák meg eladóként szoktak dolgozni ruházati boltban, áruházban stb.


Mit tanultál és milyen munkákra jelentkeztél?

2014. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

azonnal költözni kell, oda ahol munka van

addig meg valakitől kölcsönkérni, ha nincs kitől, akkor pénzzé tenni mindent ami mozdítható, és egy olcsó albérletet vagy szobát kivenni

ha több pénz jött össze, akkor akár külföldre is

a lottót pedig felejtsd el, a lottó a szegények adója

2014. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"most a prostitúcióra gondoltál ??"


Hoppá, ez meglepett... Nem.. ÉN nem gondoltam rá...

2014. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A helyedben (bár én férfi vagyok) bűnöznék (mert megérdemli a társadalom ha én ennyit érek neki) vagy külföld...
2014. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez alatt a 4 év alatt amíg lógattad a lábad és picsogtál, simán kitanulhattál volna egy versenyképes szakmát. Vagy bármit ami egy kis munkához segít.

Ha tényleg olyan csinos és fiatal vagy, simán találhatsz alkalmi hosztesz munkákat (nem szexmunkára gondolok, mielőtt kiakadnál).

"Mikor jönnek már a jó dolgok is az életemben ???"

Amikor megteremted őket magadnak. Határozd el magad és tanulj.

2014. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
21:33 Kár volt ide írnod,örülj,hogy nem küldelek el a jó b*dös k**va any**ba! a többinek meg majd válaszolok,most nem érek rá!
2014. aug. 1. 21:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyem a szíved! Nyugodtan, ha ettől jobban érzed magad.

Csak nem tudom miért vagy megsértődve, amikor az egész kérdésed arról szól, hogy vársz a csodára, reménykedsz egy jobb és szebb jövőben, meg isten meg a sors, meg a szerencsejáték (akkor is, ha nincs rá pénz).

De arról valahogy nem írsz, hogy egészen pontosan mit is teszel azért, hogy jobb legyen.

Értem én, hogy eleged van az életből, csak nekem meg már a hozzád hasonló ingyenélőkből van elegem. Mindenhol megy a sírás, hogy nincs pénz meg munka. Érdekes amikor én kijöttem az egyetemről (meg rajtam kívül még jó néhányan), csak annyit kérdeztek, hogy mikor tudnék kezdeni. Jaaaa, hogy ehhez tanulni kellet? Neked is meg volt a lehetőséged. Sőt még most is megvan, csak meg kell ragadnod. Tanulni sose késő, van aki 30 évesen megy neki az egyetemnek, te meg még csak 23 vagy.

Hagyd abba az önsajnálatot, az egyetlen ember aki segíteni tud rajtad, az te vagy.

2014. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!