Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van aki webcamerás munkát...

Van aki webcamerás munkát csinál? Mármint olyanra gondolok, h egyedül ül a gép előtt otthon és simogatja magát stb. Mennyit keres vele? A Livejasmin megbízható?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 19:51
 1/4 anonim válasza:
71%
Én úgy tudom kb. havonta 400ezret, és nagyon kevés a megbízható.És hozzá kell tennem nem ott simogatod magad ahol akarod...Amit kérnek, azt kell csinálnod, ha nem csinálod mehetsz amerre akarsz...
2010. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
A stúdiók nagyon lehúzzák a keresetet, de még mindig jobban jársz, mint ha otthonról, 1 oldalról dolgozol. De a szóló lányok elég keveset keresnek mostanság. Azért annyira nem tragikus a helyzet, ha valamit nem csinálsz meg, max. kilép. Legrosszabb esetben pedig büntetés jár. Pl. 5 dollár levonás.
2010. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 asmosys válasza:
100%

A csini és ügyes lányok napi 20-30 ezret is keresnek de nem mindenki ilyen. Sok lány csak napi 3-5 ezret tud csak összeszedni. Ha otthon csinálod egyedül minden pénz a tiéd de egyedül nem lehet sok oldalon dolgozni egyszerre/4-5/ így kevesebb a kereseted. Stúdiókban ugyan osztozni kell a forgalomból de 20-30 oldalról is fizetik a műsorod. Ha normális stúdióba mész dolgozni, aki nem ver át, sokkal jobban keresel mint otthon egyedül.

Jasmin megbízható, de csak abból nem keresel sokat, sőt….

2010. jan. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aniita02 válasza:

Sziasztok! Azért Bátorkodom hozzászólni a bejegyzésekhez,mert Én jelenleg is webkamerás modellként dolgozok. A legkülönfélébb véleményeket olvastam már,van hogy valakik minden különösebb tapasztalat nélkül írnak butaságokat...Nos,régebben minden ilyen jellegű munkától elzárkóztam..ha meghallottam,hogy "erotikus" már nem is érdekelt tovább.Aztán úgy hozta az Élet hogy annyira megszorultam,hogy elmentem egy Stúdióba egy interjúra,hogy meghallgassam őket.És soha nem fogom megbánni!!! Persze eleinte feszélyezett a tudat,hogy a testem látványáért fizetnek,de aztán amint realizálódott bennem,hogy az aki a Playboyban vagy más ilyen jellegű újságban mutatja meg magát 1 millióért,semmivel sem különb mint Én aki ezt napi kb.30 ezerért teszem meg.A meztelenség mint olyan bele tartozik a szakmába,de ezen kívül minden csak trükk és színjáték.Szerintem nagyon sokan jobban félnek ettől a munkától,mint amennyire valójában kéne. A Stúdióban ahol dolgozok,igencsak tisztességes százalékot kapnak a modellek,barátságos, normális légkör van és mindenben segítenek,hogy minél több pénzt vigyen haza az ember.

Heti 4x6órával egy átlagos külsejű lány is alsó hangon 200 ezret tud keresni,jobb adottságokkal meg dupla ennyit.Az időmet úgy osztom be ahogy Én szeretném. Nekem sem tudja a környezetem,hogy miből élek és mivel csak külföldi oldalakra regisztrálnak fel minket és a magyar IP címeket letiltják,így nem áll fönt a veszélye annak,hogy lebukjak..Szerintem manapság nem igazán van ilyen könnyű,magas pénzkereseti lehetőség,szóval nekem pozitív véleményem,tapasztalataim vannak a dologról.Ha valaki egy jelenleg is aktív modelltől szeretne tanácsot kérni vagy valamilyen kérdése van az nyugodtan írhat nekem privibe az aniita0202@ gmail.com címre,szívesen segítek!!!

2013. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!