Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felhívtak a Mercedes-től,...

Felhívtak a Mercedes-től, hogy érdekel-e még munka, én pedig azt válaszoltam, hogy épp állásinterjúra készülődöm, ők pedig azt mondták, hogy nagyon szeretnék (és ezt kiemelték), hogy bemenjek. Mennyi esélyem lehet így?

Figyelt kérdés
Vagy mindenkivel ennyire mézes-mázasak, aztán pl 10 behívottból 3 marad is ott?
2014. aug. 8. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked milyen végzettséged van, hogy így könyörögnek?
2014. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mennyi esélyed van? Menj be, add a legjobb formádat és a végén még állásajánlatot is kaphatsz.
2014. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire mondják, akkor elég nagy az esélyed. Nekem pl amikor interjúra mentem (tömegközlekedéssel), fel is ajánlották, hogy kocsival bevisznek a céghez az állomásról, majd vissza is. Meg is kaptam az állást. Ellenben egy másik (sokkal nagyobb, baromi nagy multi) le se szarta, hogy jutok be, semmi infót nem adtak, emailt sem küldtek elérhetőségekről stb. Bár nem tudom, hogy oda felvettek-e volna, mert még mielőtt visszajeleztek, le is mondtam, mert megkaptam a másik melót.
2014. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2014. aug. 9. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!