Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki szintén...

Van itt olyan aki szintén hentesáruval foglalkozik családi vállalkozásban, hogy megy az üzlet?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk senki nem foglalkozik vele, viszont a faluban két hentest ismerek, az egyiknek nagyon jól megy, a másik szerintem nemsokára lehúzza a rolót. Az utóbbiba egyszer mentem be, de megcsapott a romlott hús szaga és nem voltak valami gusztusosan kitéve a húsok. Kicsi volt a választék, pulykaszárnyat kerestem és nem volt. A másiknál amikor bemegyünk finom füstölt szag van, tele aggatták guszta füstölt áruval, ami nagyon jól elnyomja a szagokat. Van nála minden, de ha nincs, lehet rendelni is. Ha becsomagolt, fagyasztott húst veszek tőle (nemrég birkát pl.), akkor is tudom, hogy jó áru és még tanácsot is ad mellé, hogyan készítsem el. Mindig sor van nála és még humoros is. Neki jól megy szerintem, legalábbis mostanában több alkalmazott is van, ebből gondolom.
2014. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!