Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem akar fizetni a gazda!...

Nem akar fizetni a gazda! Szobafestokent dolgozom feketen es a munka elvegeztevel, nagyon keresi a hibakat es huzza-halassza a kifizetest a gazda. Nem tudom mit tegyek, mivel szerzodes nincs. Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy véled, hogy itt-ott tényleg van pár apróbb hiba, akkor kijavítod, s remélhetőleg elégedett lesz. Máskülönben megmondod, hogy előfordulhat, hogy netán az autóját vagy más vagyontárgyát is festékesen találhatja egy reggelen.
2014. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
S a tanulságokat levonva kiváltod az egyéni vállalkozóit.
2014. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

Mikor építkeztem én sem fizetem ki a festőt.


A glettelés egy hányinger volt tiszta hullámos,semmi csiszolás. Az élvédő sarkai volt amelyik fél centit kilógott a fal síkjából. A stukkók nem illszekdtek.


Fel voltak háborodva hogy ők hetekig dolgoztok jár a pénz.

-Nekem meg 700.000ftnyi festék ment pocsékba ba+


csiszoljátok le simára a felet, új stukkó új élvédőt vegyetek saját pénzen és csináljátok meg rendesen. És a kb 700.000ft anyagért cserébe megkapjátok a 300K munkadíjat.


Azóta nem láttam őket.


Az érem kétoldala.

2014. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Céget nem nyithatok. Ebben az országban nem igy megy. Ha kifizetem az adot, nekem nem marad semmi. Másfelöl a munka jo lett, csak egy idegbeteg német nyugdijasra futottam, akinek az agyara ment hogy annyi ideig alárendelt volt németországban és majd ő most itt megmutatja! Tisztességessen megcsináltam,reflektornál csiszoltam de nagyitoval keresi a hibát.
2014. aug. 11. 20:48
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Legközelebb nem feketén dolgoznék. Ha tényleg rossz munkát csinálnál, kifizetné, de csak utólag derülne ki, ő ugyanekkora bajban lenne.
2014. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Legközelebb nem feketén csinálod! tanulópénznek fogd fel. megéri vállalkozni hidd el, ha jó vagy akkor a magas adók mellett is megélsz. ha kókler akkor meg mindegy is.
2014. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik. Ha tenyleg annyira s-ar volt a munka, akkor megértem. De vannak emberek, mint ez a német-magyar-szerb ő se tudja kicsoda fajta, akiknek nem lehet megfelelni. Ami pedig a pláne, hogy azért hiv maszek festőt, hogy olcso legyen, mert ha céget hivna az az ár háromszorosa lenne ,és még ezt is büdös neki kifizetni. Nekem pedig pont az nincs, ami ilyenkor kellene...szerzödés.
2014. aug. 11. 20:54
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Megmondod neki, hogy ez egy normális munka ne legyen ilyen kukacos nagyítóval mindenben lehet hibát találni csinálja meg ő ha jobban tudja vagy fogod magad és az egészet lekaparod de komolyan!

Szerintem egyszerűen csak smucig és azt hiszi, hogy ő itt mindent megtehet a kiszolgáltatott magyarokkal.

2014. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

_______Tisztességesen megcsináltam,reflektornál csiszoltam _________


merre laksz lenne munka!

2014. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Egy németnek bizony csak a minőségi, kifogástalan munka felel meg! Ő a megrendelő, joga van, akár nagyítóval is ellenőrizni a munkádat! Természetesen fizetnie is kötelező, de amíg hibát talál, amíg a megrendelőnek nem felel meg a munka, addig jogosan nem fizet! Sok magyar kókler vállalkozóra ráférne egy kis külföldi munka, ott megtanulnák, hogy hipp-hopp összedobott, "jó lesz ez főnök" típusú hozzáállás nem megfelelő! Hozzám is jött egy "szakember" ajtót, ablakot kellett cserélni, megmondtam milyet kérek, erre nem olyat hoz, hanem sima üveget, majd arra ragaszt mintát! Mondom nem, vigye vissza, és hozzon olyat amilyet kértem! Kérdése az volt hogy mit csináljon akkor a régivel? Mondtam, mi közöm hozzá! Ő ba*ta el, ő is hozza helyre.
2014. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!