Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem akar fizetni a gazda!...

Nem akar fizetni a gazda! Szobafestokent dolgozom feketen es a munka elvegeztevel, nagyon keresi a hibakat es huzza-halassza a kifizetest a gazda. Nem tudom mit tegyek, mivel szerzodes nincs. Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 20:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

9/ Szerbiában. Vajdaságban élek. Itt ahol s-zar.

Régota dolgozok már, szeretem is a szakmát, folyton prezentáciokra járok ,hogy frissitsem a tudásomat, de ilyenkor elmegy a kedvem a munkátol. Na de majd holnap kiderül mi lesz a mese vége, mert reggel megye javitani..a semmit.

2014. aug. 11. 21:16
 12/13 A kérdező kommentje:
Akit erdekel, megoldodott minden. Nem volt semmi gaz, csak bizalmatlankodott kicsit a gazda ficko.. 1-2 pici hiba ki lett javitva, elszamoltunk es mindenki boldog.
2014. aug. 24. 13:35
 13/13 anonim válasza:

A szerb azért csináltatta veled feketén mert olcsóbban dolgozol mint egy vállalkozó.

Én ilyenkor tisztában lennék azzal hogy kevés pénzért nem kaphatok prémium minőségű munkát, úgyhogy nem kukacoskodnék 1-2 karc miatt.

Én is festő vagyok, évente 1 maszek munkám van de mindig igyekszek úgy dolgozni hogy hibát ne találjanak a munkámban.

Szánj rá arra a unkára 1-2 órát hogy kijavítod amit mond és ha akkor se fizet akkor vegyél elégtételt: pl leöntöd a házát a megmaradt festékkel...

Lehet hogy legközelebb nem téged hív festeni de megtanulja hogy a más munkáját ki kell fizetni :D

2014. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!