Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Voltam egy cégnél állásinterjú...

Voltam egy cégnél állásinterjún. Igaz lehet?

Figyelt kérdés

Voltam egy nagyon jól menő, több 100 alkalmazottat foglalkoztató cégnél mérnök diplomával.

Fél órát beszélgettünk.

Azt mondta a HR-es csaj is meg a főnök is, hogy nagyon örülnének ha őket választanám. Nettó 230 lenne a fizetés.

Azt mondták, hogy 1 hét múlva felhívnának, hogy mi a válaszom. Remélik, hogy náluk fogok elhelyezkedni.


Ez igaz lehet? Kicsit olyan hihetetlen, hogy így kapkodnak értem. Szerintetek hívni fog?

22F


2014. aug. 14. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Most dicsekedsz ?
2014. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem ne várj 1 hétig arra, hogy hívjanak.

Ha elhatároztad magad, és ott szeretnél dolgozni, akkor keresd meg őket, és közöld velük. Ennyi...

2014. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen ez lett volna a lényeg, hogy számomra nagyon szimpatikus a cég és szívesen dolgoznék ott.

Akkor nem gáz ha felhívom őket hamarabb?

Nem tudom, hogy van-e még ember rajtam kívül akik megakarnak hallgatni.

2014. aug. 14. 08:56
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Van mérnöki diplomád és ilyen lehetetlen hülyeséget kérdezel? Honnan tudja itt bárki is hogy fel fognak-e hívni??
2014. aug. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Pályakezdő vagyok azért kérdezem a tapasztaltabbakat.

Attól még, hogy diplomám van nem biztos, hogy értek a álláskereséshez.

2014. aug. 14. 08:59
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Az teljesen mindegy, mit hadovál udvariasságból a hr-es hölgy, meg a "főnök".

Ha te kellesz nekik, akkor fel fognak hívni, és fogsz kapni tőlük egy hivatalos írásbeli ajánlatot (ez lehet e-mailben is), amelyet vagy elfogadsz, vagy nem. Most várj.

Drukkolunk ;)

2014. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Nettó 230 mérnökként egy teljesen normális multis fizetés, ne tessen már meglepődni. Gondolom nem azért jártál egyetemre, hogy utána annyit keress, mint az, aki kibukott felső tagozatban.
2014. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

A kérdező srác azt írta:

"Azt mondták, hogy 1 hét múlva felhívnának, hogy mi a válaszom. Remélik, hogy náluk fogok elhelyezkedni."


Tehát nem válogatnak még, hanem számítanak rá, és a srác kapott 1 hét gondolkodási időt, hogy akar ott dolgozni, vagy sem. Ha nem, akkor keresnek mást, ha akar, akkor miért ne jelezhetné már most nekik ezt a szándékát, miszerint köszönettel elfogadja a felkínált állást.

2014. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ritka szerencsés helyzetben vagy h ők várnak a te pozitív válaszzodra...
2014. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!