Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már valaki ennél a...

Volt már valaki ennél a cégnél állásinterjún? (Il Makiage)

Esetleg tud valaki bővebb információt adni arról, hogy ez a munka mit takar?

Szerintetek call centeres , vagy MLM rendszerű cég? Visszahívtak állásinterjúra,de nem adtak bővebb tájékoztatást telefonon......

Az Il-Makiage nemzetközi sminkcég keres ügyfélkapcsolati,adatrögzítő hostess/host munkatársakat.

Feladatok:

-Vásárlókkal való kapcsolattartás

-Új ügyfelek regisztrálása

-Információk begyűjtése

Elvárások:

-minimális angol nyeltudás

-magas teherbírás, rugalmasság

-pontosság,megbízhatóság, felelősségteljesség

-agilitás, ambíció

-kiemelkelő kommunikációs készség

-határozott fellépés, energikusság

-igényes,megnyerő megjelenés

-kedvesség, pozitív kisugárzás

-szeret csapatban dolgozni,de önállóan is megállja a helyét

Amit mi nyújtunk:

-magas kereseti lehetőség

-folyamatos,bejelentett munka

-fejlődési,előrelépési lehetőség

-professzionális, exkluzív környezet

-azonnali munkakezdés

-kedvezmények

2012. júl. 23. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma voltam az Árkádban, ahol mindig meg akarnak invitálni valami ingyen sminkre, szóval a posztodat olvasva egyből ez ugrott be. Rákerestem a cégre és az alábbi szösszenetből (igaz ez vevői oldalról való megközelítés) az világlik ki, hogy nem olyan nyerő náluk dolgozni.

[link]

2012. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az elvárásuk 0, valószínűleg ügynöki jellegű munka. Én nem jelentkeznék ilyen munkára.
2012. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam interjún, kb 5 perc alatt letudtak. Mondta hogy meséljek magamról. De leginkább itt is a munkatapasztalatokat nézik. Nyelvet, számítástechnikai ismereteket nem nagyon kérdezték. Hosstes, meg telemarketinges meló van. Az utóbbinál nem kell eladni semmit, hanem meg kell invitálni azokat a hölgyeket sminkelésre, akiknek a hosstes megszerezte a számát. Részleteket én sem tudok.
2012. nov. 7. 13:55