Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztos, hogy megkapják a...

Biztos, hogy megkapják a közalkalmazottak a bérkiegészítést, ez államilag garantált, vagy az önkormányzatoknak kell kigazdálkodniuk?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amit a januári, és márciusi fizetéssel igértek, hogy kifizetik.Csak az a gond, hogy ha az önk. -nak nem biztosítják a pénzt azok nem tudják kigazdálkodni-ezt mondják. Azaz ,ha így van,-nem kapunk semmit.Sajnos.
2010. jan. 14. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy megkapják. A keresetkiegészítés a bér része, a kincstár számfejti. Az önkormányzat nem is tudja szétválasztani, a bérrel együtt fog megjelenni a fizetési papíron. Azt meg nem teheti meg, hogy nem fizet bért.
2010. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
szívesen lennék egy közalkalmazott, vagy köztisztviselő
2010. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én diplomával keresek havi 82.307 ft-ot, és közalkalmazott vagyok. Azt hiszem így, hogy sz@rért, húgyért dolgozok kijár az a bruttó 98ezer forint, ami nettóba alig több mint a fele.


Nem jár a fizetésemen kívül semmilyen juttatás. Sem étkezési hozzájárulás, sem üdülési csekk...stb.

2010. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek, diplomával kapok jobb esetben 90 ezret és semmi plusz nincs hozzá! Ja! A 90-ben benne van az osztályfőnöki pótlék is!!!!

Arra vagyok kíváncs hogy mennyit fogunk kapni! Van hír róla?

2010. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nálunk nagyon nagy a csend róla, azért kérdeztelek titeket.//www.hirado.hu/Hirek/2009/12/17/06/Megvan_a_penz_az_egeszsegugyiek_berkiegeszitesere.aspx ennyit találtam róla. Kiváncsi leszek,kb 2 hét múlva már lesz talán bércédula( hamarább odaadják ,mint a fizut pár nappal),és azon szerepel.Nem sok lesz,ha lesz, de a semminél az is több...:)
2010. jan. 14. 19:17
 6/16 A kérdező kommentje:
A közalkalmazott nem keverendő össze a köztisztviselővel, mi nem keresünk annyit... Be vagyunk sorolva kategóriákba a ledolgozott évek, és a szakmai végzettség alapján. Én pl. Eü. ill. szociális területen dolgozom.
2010. jan. 14. 19:19
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen, valóban nem lehet a közalkalmazottat a köztisztviselővel összehasonlítani. A köztisztviselők kapásból havi plussz negyvenezer forint juttatásban részesülnek, míg mi semmiben sem.
2010. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, köztisztviselő vagyok, igaz kicsi faluban. Hogy is van ez a havi 40000 plussz?
2010. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

18:14!

Mi tart vissza? :)

2010. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha valaki megtud valami konkrétumot, vagy már kapott bércédulát,amin látszik a pénz, írjon majd ide. Én is közlöm,ha még megtudok valamit...:)
2010. jan. 15. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!