Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztos, hogy megkapják a...

Biztos, hogy megkapják a közalkalmazottak a bérkiegészítést, ez államilag garantált, vagy az önkormányzatoknak kell kigazdálkodniuk?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amit a januári, és márciusi fizetéssel igértek, hogy kifizetik.Csak az a gond, hogy ha az önk. -nak nem biztosítják a pénzt azok nem tudják kigazdálkodni-ezt mondják. Azaz ,ha így van,-nem kapunk semmit.Sajnos.
2010. jan. 14. 17:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Önkormányzatnál dolgozom, gazdálkodó vagyok.Biztosan megkapja mindenki, akinek a havi bruttója nem éri el a 340000 Ft-ot. Februárban a 98000 Ft felét, ami nettó kb. 20-25 ezer lesz. Még nem számoltam ki. Aztán áprilisban a másik felét. A fizetés részeként kapja mindenki, nem külön érkezik. Ki kell fizetni, akár tetszik a polgármesternek, akár nem.
2010. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Itt a rendelet teljes szövege, akit érdekel : [link]
2010. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi,ezt kinyomtatom, és kiteszem bent a faliújságra!
2010. jan. 15. 16:11
 14/16 anonim válasza:

Egy kis faluban gazdálkodom és tuti mindenki megkapja a kereset kiegészítést aki belefér a 340.000 forintba.

Ezt központilag számfejtik nem tudunk vele mit csinálni.

A havi 40000 kérdésre én is kiváncsi lennék, mivel köztisztviselőként dolgozom 2 éve és most bruttó 10000 forinttal kevesebbet kapok mint 2 éve.

2010. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igazad volt nettó 20 maradt belőle:(((

Ennek a ...... szuper bruttósításnak köszönhetően elvették a keresetkiegészítést is úgyhogy nettóban jó ha ezután a 90-et megkapom:((((

2010. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mi is megkaptuk a bércédulát,de én nem tudom, hogy végül is mennyi nettó maradt belőle. Mert nekem most számolták el a karácsonyi túlóra díjat,+még az adójóváírást is, meg a mi fizunk nem mindig egyforma....De szerintem se lett több 20 nál, azt mondjuk látom, hogy + -ban még 10 ezer adóelőleget is levontak.
2010. jan. 31. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!