Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munkavállalás esetén...

Külföldi munkavállalás esetén (Németország) mire kell odafigyelni, milyen papírokat kell elrendezni?

Figyelt kérdés
Minden részlet érdekel ugyanis még külföldön sem jártam soha, nem hogy dolgoztam, valamint nem tudom, hogy számít-e, de első munkahelyem lesz.

2014. aug. 18. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Keresgélj ezen a fórumon, rengeteg minden hasznos információt megtalálsz, többek között a kérdésedre is ott van a válasz. Ha pedig valami nem tiszta, nyugodtan lehet kérdezni, és segítenek a kérdésben jártasak.

[link]

2014. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lakcimbejelentes, bankszamla.

Ha ez megvan, kell egy munkaado, akivel megirjatok a munkaszerzodest. Utana minden intezodik magatol, postan kapod a kartyakat, igazolvanyokat.

2014. aug. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!