Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor jár végkielégités?

Mikor jár végkielégités?

Figyelt kérdés
11 éve dolgozom a cégnél, közben 3 gyereket szültem, oda mentem vissza mindig. sajnos, mivel 3 szakos munkarend van, nem tudok visszamenni. Viszont a végkielégitésemet nem hagynám ott. Ha magam mondok fel, nem jár én úgy tudom. Valami ötlet, hogy hogy kaphatnám meg a pénzt?
2014. aug. 20. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb az lenne ha keresel egy másik munkát, és mikor megvan akkor mondasz fel.


Ha arra gondoltál hogy rosszul fogsz dolgozni hogy kirúgjanak, akkor fegyelmivel raknak ki és akkor sem jár végkielégítés.

2014. aug. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha közös megegyezéssel szűnik meg a munkaviszonyod,akkor viszont jár a végkielégítés....11 évre 2 hónapi béred jár!!
2014. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok rosszul dolgozni, arra gondoltam, hogy betegállományban leszek sokat. 3 gyerek mellett anyaságira akarok menni, és a végkielégtésből akarok tanulni.Ezért kéne a végkielégtés.
2014. aug. 21. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!