Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit választanátok, a...

Ti mit választanátok, a határozatlan idejű munkát kevesebb fizetésért (84 e) vagy a határozott (1 éves GYES-es hely) többért (120e)?

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 14:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyik se a végzettségemhez kapcsolódik,szóval szakmai tapasztalat szempontjából mindegy :
2014. aug. 20. 14:54
 2/9 anonim ***** válasza:

határozottat!


Többet tusz félretenni, + tudni fogod mire számíthatsz mikor ér véget, időben el tudsz kezdeni keresni új helyet.


A határozatlan se biztosíték semmire lehet h ott is pár hét/hónap után elküldenek/otthagyod.. Persze ez a határozottnál is így van.


Amúgy meg nyilván azt kellene választani ami szíved szerint szívesebben csinálnál.

2014. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Melyikhez mennyit kell utazni?

Melyiknél mit kellene csinálni? Melyik tevékenység áll közelebb hozzád?

Mennyi az esélyed a környékeden a munkatalálásra, ha lejár a szerződés?

Akarsz gyereket vállalni 1-2 éven belül?

Melyik milyen munkarendben lenne?

Heti hány óra munka?


Én ezektől is függővé tenném.

2014. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az egyik adminisztrátori munka egy idősotthonban,a másik tanári állás.

Nem vagyok tanár vegyész vagyok,szóval csak azért vehetnek fel mert csak egy évre szólna a szerződés.Mindkető közalkalmazott.

Tartok a határozatlantól,mert már egy éve munkanélküli vagyok és félek,ha lejár az egy év akkor megint ki tudja mi lesz...

Mindkettő 8 óra,az idősotthon lenne közelebb BKV-val 20p a másik kb 50.

Versenyszférába nem kellek,mert diszlexiás vagyok,ezért nem beszélek jól idegen nyelveket,csak nagy kinlódások árán tudtam letenni a nyelvvizsgát.

2014. aug. 20. 17:43
 5/9 A kérdező kommentje:
tartok a határozottól,bocs elírtam
2014. aug. 20. 17:44
 6/9 anonim ***** válasza:

milyen tanári állás az amihez nem kell tanári diploma?



az adminisztrátori a határozott idejű?

2014. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha nem tudják senkivel betölteni a tanári állást és ugye valakit ki kell állítani szeptember elsején a gyerekek elé,akkor határozott idejű szerződéssel fel lehet venni átmenetilegnem pedagógus egyéb egyetemi végzettségűt is aki meg tudja tanítani a tantárgyat(pl kémiára vegyészt/vegyészmérnököt,biológiára biológust,stb.)

Az adminisztrátori lenne a határozatlan.

2014. aug. 20. 17:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a munka jellegét nézed, melyiket csinálnád szívesebben?
2014. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát,őszintén egyiket se...Pláne nem ezért a pénzért,szivem szerint egy laborban dolgoznék a szakmámban...

Hát megvallom a tantíátstól jobban tartok,mert csak úgy kiállni 30 gyerek elé minden előképzettség nélkül, ráadásul egy olyan hőn utált tárgyat tanítani mint a kémia...Elég ilyesztőnek hangzik...

De a 84 ezer forint meg nagyon kevés :(

2014. aug. 20. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!