Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mi lehetek, ha...

Szerintetek mi lehetek, ha ezek érdekelnek? (továbbtanulás)

Figyelt kérdés

1. Érdekel a töri, de nem a magyar, hanem az ilyen egzotikus tájak történelme, mint Görögország, Egyiptom, Arábia, de jöhet akár Amerikai is, indiánok stb. Szóval szinte minden. Igazából minden érdekel, csak mikor mi.

2. A rajz. Festésben nem vagyok a legprofribb, grafikában inkább. Jól rajzolok, különösen jól, és szeretem is.

3. Irodalom vagy az írás. A verseket nem szeretem, de imádok írni és abban is jó vagyok (ha érdekel, van egy blogom).

4. Nyelvek. Jó a nyelvérzékem és gyors a felfogásom, ezzel egyetemben szeretek utazni is. Látni akarom a világot, nem fogok egész életemben egy kis lakásban ücsörögni, és a max. táv, amit megteszek, az a sarki boltig terjed.


Na, most az van, hogy ezek érdekelnek, csak nem tudom melyik közül választanék, vagy hogy egyáltalán milyen munkák vannak ilyen tereken. Még nem kell döntenem, csak kíváncsi vagyok, milyen lehetőségek rejtőznek bennem.


Kösz a válaszokat.



2014. aug. 20. 16:56
 1/7 anonim válasza:
Újságíró? Riporter? Hirtelen ezek ugrottak be.
2014. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha ez lenne, akkor miről írnék?
2014. aug. 20. 18:28
 3/7 anonim válasza:
Amiről a többi, találsz egy gané hírt, felfújod, összehazudod és publikálod. Legyél paraszt, bunkó és tisztességtelen. Úgy mindkettőben jó leszel.
2014. aug. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jól van, örülök hogy rám öntöd ki az indulataidat... amúgy meg nem is minden újságíró ilyen.
2014. aug. 21. 22:27
 5/7 anonim válasza:
Igazad van, elnézést kérek. Egyébként ha normálisak is, a szakma megköveteli tőlük azt a kiállhatatlan stílust.
2014. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó, nem azért írtam ki a kérdést, hogy ezt megvitassuk, hanem hogy segítsetek. Ha nem tudsz munkát, akkor menj el, légy szíves.
2014. aug. 21. 23:05
 7/7 anonim válasza:
Tanár,történész,újságíró,író
2014. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!