Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kell csinálni a Jabil...

Mit kell csinálni a Jabil Circuit -ban? Most láttam a hírdetést, hogy dolgozókat keresnek, mit kell ott csinálni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 11:19
 1/4 anonim válasza:
100%
Én ott voltam......Tiszaujváros igaz?, am.telefont összerakni..nem nehéz...sőőőt..de viszont nagyon unalmas......és az unalomba belefáradsz:D
2010. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

huha :D köszönöm a választ.

és egy telefont kell összerakni, vagy annak egy fázisát kell csinálni?


ülve-állva? :D

2010. jan. 18. 10:19
 3/4 anonim válasza:
100%
attol függ minek vesznek fel....ha összeszerelönek akkor,állsz...és külön vannak osztva..egy "cellába" 5 en vagytok,külön van camera....hátlap...csavarozó....de am nem nagy bonyodalom....tehát az egélsz telot nem neked kell összerakni csak ahol épp vagy..pl. camera..akkor kamerát rakod be és adod tovább..csavarozó..akkor csavarozol adod tovább....stb....de mondom,nem nehéz.....csak kib*szott fárasztó:D
2010. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, akkor mostmár mindent tudok a mun káról, már csak annyi a probléma, hogy tegnap telefonáltam és már betelet. :D pénteken jött meg a papír, hétfőn telefonáltam. XD nemsemmi. :D
2010. jan. 19. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!