Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Interjún megemlíthetem, hogy...

Interjún megemlíthetem, hogy jelentkezni akarok a vöröskeresztbe?

Figyelt kérdés
Önkéntes akarok lenni, és nem tudom állásinterjún hogy venné ki magát, ha elmondanám. Pályakezdő mérnök vagyok
2014. aug. 20. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tenném. 1. Semmi közük hozzá a jelentkezéskor. 2. Én főnökként rögtön arra gondolnék, hogy itt van ez az ipse, és még fel se vettem, de rögtön azzal jön, hogyha azt mondom neki, hogy Marci (most csak írtam egy nevet), itt kéne maradni még 2 órát pluszban, mert meg kellene csinálni ezt vagy azt (tökmindegy, mit), akkor majd rögtön mondja, hogy nem tudok, mert önkénteskedni megyek(vagy azt a tevékenységet, amit ekként csinálsz). Semmi közük hozzá. Ha már csinálod egy ideje, és fel vagy véve,sőt, véglegesítve is vagy, akkor megmondhatod. Addig ne!!Én legalábbis nem tenném.
2014. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ezt így ne mondd.

Az viszont jól hangzik, hogy önkéntes vagyok/voltam a vöröskeresztnél.

2014. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!