Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan érjem el, hogy felkeres...

Hogyan érjem el, hogy felkeressenek?

Figyelt kérdés
16 éves(4 hónap múlva 17 éves) vagyok,hogyan érhetem el,hogy katonai hírszerzéssel foglalkozó emberek felkeressenek és,hogy elkezdjenek képezni engem a fizikumom jónak tartják másik emberek és az inteligenciámat is főleg,hogy ha meggyőzésről vagy beilleszkedésről van szó.(Csak komoly válaszokat kérek) ui:A nevem csak álnév ezen az oldalon.

2014. aug. 21. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
bilibe lóg a kezed. (ez egy komoly válasz)
2014. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is leérettségizel, majd jelentkezel a Nemzetvédelmi Egyetemre. Ott szépen megismerkedsz tanárokkal és mindenféle fontos emberrel, jól tanulsz, kiemelkedő vagy, felfigyelnek rád és máris van esélyed a hírszerzésnél dolgozni.
2014. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
Sajnos Hazánkban nincs jövő ebben az üzletben.Megutálod,majd az egészet hidd el.Ez gyakorlatilag olyan mint az árulkodás óvodába.Azzal,hogy belépsz egy ilyen szervezetbe az EU. és Orbán bábájává "katonájává" válsz.Nem lehetnek például nézeteid vagy véleményed dolgokról,mert azzal máris kiraknak,hogy könnyen befolyásolható vagy.
2014. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!