Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyjából milyennek kell...

Nagyjából milyennek kell lennie egy területi képviselői pályázatra beadott önéletrajznak?

Figyelt kérdés

Informatikát tanulok. Jelenleg Debrecenben szenvedek az utolsó 3-4 tárgyal, de valami munka kellene, ami biztos meló. Határozott idejű szerződéssel már lehúztam egy évet, de még most sem tudok biztosat, hogy lesz-e szerződés idén.


Kapcsolatteremtő képességem jó az ismerőseim szerint és beszélőkém is van. Demonstrátor voltam 2 szemeszterben, így nagyobb csoport elé sem jelent gondot kiállni. (A határozott szerződéssel is tanárként dolgoztam egy évet, de ugye diploma nélkül nem biztos.) 8 éve van jogosítványom is.


Most egy helyről visszajött a levél, hogy nem informatikust keresnek, hanem területi képviselőt. Ezek szerint túl szakmaira sikeredett az önéletrajzom, amit már átírtam, csak véleményt várnék, hogy mi az, ami még fontos lehet szerintetek egy ilyen pályázathoz a fent említetteken kívül?!


Köszönöm előre is!



2014. aug. 22. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:

az tényleg fontos lenne, hogy beleírd, hogy mire jelentkezel..egy cégnél több meghirdetett hely is lehet.


előlapon szoktam írni

Tárgy x pozíció megpáylázása

Melléklet 1 db magyar nyelvű fényképes önéletrajz



dátum, aláírás

2014. aug. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!