Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fizetetlen munka vagy háztartá...

Fizetetlen munka vagy háztartásbeli-lét?

Figyelt kérdés

Sajnos nincsen munkám, csak a háztartást látom el. (A sokak által gyűlölt htb lét, igen)

A párom egy rendezvényszervező cégnél dolgozik. Mondta, hogy mivel új a cég, nem tudnak nekem is fizetett állást adni, de ha nagyon ragaszkodom hozzá, bent lehetek náluk az irodában, takarítani meg kávét főzni, de ingyen.



Elvállalnátok, vagy inkább a htb lét?

(Fizetett munka még a láthatáron sincs)


Miért?


2014. aug. 22. 23:39
 1/9 anonim válasza:
29%
Vállald el és sürögjél-forogjál, és valamelyik cégnek a vezetőjének hátha szimpatikus leszel és felvesz. Jó kapcsolat kialakitásnak. Legyél mindig csinos, rendezett, ne becsüld le a munkát, egy barátnőmnek nem volt munkája ő is bejárt ingyenes segitőnek és egy nagy cég főnöke felfigyelt rá és álomfizetést ajánlott neki és asszisztensi állást.
2014. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

pedig az állami rendezvényszervező munkakör majdnem,hogy lottó ötös.

unokahúgom egy ideje csinálja ez a munkakör-

11kor bemegy,1ig fészezik,elmennek ebédelni,aztán netezik híreket olvas,majd elmennek a cég ingyenes konditermébe edzeni,lezuhanyoznak és 4 óra vége a melónak.

havi 4 kiló,egy évben 1 rendezvényt kellett megszervezni a főnök szülinapját.

mindezt az adófizetők pénzéből,ezért jó egy állami cégnél dolgozni,nem kell felmutatni a világon semmit.

maradj otthon és töltsd hasznosan az időt,ne legyél bereccsent morgós antiszoc.

járj el edzeni,szerezz,tanulj hasznos képességeket edzésen,tanfolyamon.

2014. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem maradj otthon. Ott senki sem ugráltat. A férjed biztosan dolgozik valamit, így őt nem zavarnád a jelenléteddel. Otthon is takaríthatsz és főzhetsz kávét, az legalább a tiéd és hasznosnak fog tűnni.


Átérzem a helyzeted, nálunk is hasonló a helyzet, csak sokkal rosszabb ... a gyerekek miatt.


44F

2014. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
46%
Egyes jól írta, sajnos voltam ilyen helyzetben, és aki akarja, észre veszi a munkát. Kérés nélkül, amit nem vettek észre, apróság, de kellett, hogy megcsinálják, elvégeztem. Az a baj a htb-léttel, hogy annyira beleszoksz, nagyon nehéz utána visszaállni. Így viszont, ha munkád nem is jön össze, kialakíthatsz új kapcsolatokat, sosem lehet tudni alapon.
2014. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Én biztosan bemennék dolgozni, ingyen is, hasznosnak érezném magam (ezzel nem azt mondom, hogy a háztartás nem az, de mégis más), javulna a kedvem, és ez bizony meglátszik rajtad állásinterjún is :)
2014. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem fogd fel ezt valami furmányos előszűrésnek; ha elvállalod, ostoba vagy, és hülyéknek nem fognak fizetni később sem. :)

A htb is lehet kellemes, járj ki sokat, legyél csinos, érezd jól magad. Közben ha dolgozni akarsz, nézelődj állások (FIZETETT állások) után. A férjed munkahelye meg csak fizessen annak, akivel a mocskukat akarják pucoltatni maguk után.

2014. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
2# unuokahugod azert nem csak azt csinaljka, hanem terpeszt is :D
2014. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%

nem kellett terpesztenie:)

azt a barátnője csinálta,aki szerezte a melót,ő feleségül is ment a vén fa-sz főnökhöz.

2014. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben indítanék valami saját kis vállalkozást otthonról. Először csak csencselnék dolgokkal, készítenék mittudomén lekvárt és kivinném hétvégén a piacra, edzegetnék, stb. Amikor pedig már van bevételem, KATA-s vállalkozó lennék.
2014. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!