Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » T. Mindenki. Úgy tudom most...

T. Mindenki. Úgy tudom most 2014-ben 1540000 volt a magyar átlag nettó, de hallottam, hogy belevonják a szociál munkásokét is amit pl szlovákiában nem vonják bele ha nem vonnák, ulegalább ugyanannyi lenne, mint a szlovákoké ez igaz?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Csak papíron volt ennyi. A valóságban 100-120,000, vagy még kevesebb.

Azt nem tudom, hogy a szlovákoké mennyi.

2014. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonják bele MO-n sem a közmunkaprogramot meg még rengeteg egyéb dolgot, így manipulálja az Orbán kormány már évek óta a statisztikákat. Pl. érdekes módon a foglalkoztatottsági mutatókba bevonják a közmunkásokat - ami a valóságban inkább segély, mint munka, mert ott jól mutat a nagyobb szám. A fizetéseknél meg szépen kiveszik őket, mert ott rontaná az átlagfizetést és az ugye nem jól mutat....
2014. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már 10000x le lett írva, hogy miért hülyeség. Tegyük fel van 6 ember, ebből 5-en keresnek 50 ezer Ft-ot és 1 keres 500 ezer Ft-ot akkor az átlag 125 ezer Ft. A valóságban pedig sokkal nagyobb a különbség, tehát csak a hülyéket lehet ezzel megvezetni, a gond ugye az, hogy kis hazánkban sok a hülye.
2014. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana a KSH-nak ilyen adatok leközlésénél egy mediánt is mutatnia! :)
2014. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na ezaz.nem az átlag keresete kéne nézni,hanem azt a sávot amibe legtöbben beleesnek.
2014. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem azért,de ti orbánra szavaztok
2014. aug. 24. 14:27
 7/7 anonim ***** válasza:
én biztos nem :)
2014. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!