Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek fel fognak venni...

Szerintetek fel fognak venni az új munkahelyre?

Figyelt kérdés

Múlt hét szerdán ajánlottak egy eladói munkát. Csütörtökön bementem, be adtam az önéletrajzom.

Szombaton felhívtak hogy hétfőn azaz ma menni kellene próba munkára.El is mentem, sajnos 3 éve végeztem el az adott szakmát, de nem dolgoztam benne leszámítva a 2 év gyakorlati időt, szóval 3 év kimaradt az életemből ami ezt illeti.

Ma mentem, szerintem elég ügyes is voltam, a főnök is mondta hogy látja hogy nem csak vásárlóként voltam boltban, aztán a lánya a 16óra helyett azt mondta hogy menjek el 13órakkor.

Nagyon félek hogy nem feleltem meg, bááár holnap ismét mennem kell, és holnap estig eldöntik hogy kellek-e!

Remélem nem ingyen munkás kell nekik.

Holnap még dolgozok 6 órát és aztán kiderül mi lesz!

A főnök úr többször említette azt is hogyha tetszünk egymásnak stb szóval érzek kételyeket, de egy ott dolgozó is mondta hogy maradhatok "hátul" egyedül mert tudok kiszolgálni csemege pultnál. Bízok benne hogy sikerül, na meg ha olyan sok lenne a jelentkező akkor nem hívnának már rögtön holnap, vagy az önéletrajz beadása után néhány nappal. :)Szerintetek?


2014. aug. 25. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szorítok,de én egy percet nem dolgoznék ingyen...
2014. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Polipeter ***** válasza:

sztem csak jófejségből engedtek el, hogy ne legyen megterhelő, és felvettek, ugye? :)

most már biztosan tudod...

2014. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!