Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Folyami hajón dolgozni milyen...

Folyami hajón dolgozni milyen végzettséggel lehet?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy német nyelvtudás fontos, meg van egy pincér gyorstalpaló is. Én jelenleg angolul, oroszul meg franciául beszélek folyékonyan, ezekkel így felvennének? Vagy fontos a német? Dunai hajókra gondolok. GMN, ilyesmi.

2014. aug. 25. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Vegyettseg nem kell, tanfolyam sem. Ha pincernek mennel, akkor viszont kell, hogy konyits hozza, de a tapasztalat, referencia eleg. En a Uniworldnel voltam, ez egy amerikai tulajdonu vallalat, angol nyelvu vendegekkel, szoval ertelemszeruen nem kellett a nemet, hiaba hajoztunk Nemetorszagban. Hacsak nem vagy pincer es szereted a szakmad, en inkabb a housekeepingbe jelentkeznek helyetted. A KG-val erdemes felvenni a kapcsolatot, de ha a Vikinghoz mennel inkabb, hozzajuk kozvetlenul is jelentkezhetsz.
2014. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!