Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Annyira félek az állásinterjút...

Annyira félek az állásinterjútól, hogy jelentkezni sem merek állásokra. Hogyan készüljek rá?

Figyelt kérdés
Még "éppen" egyetemista vagyok.
2014. aug. 27. 18:15
 1/3 Polipeter ***** válasza:
45%

itt olvashatsz pár jó tanácsot:

[link]


Sok sikert!

2014. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Ha jól tudsz angolul, akkor youtube-on nézd végig Don Georgevich videóit. Bullshitnek tűnik sok dolog, amit mond, de rengeteget segít, engem rögtön felvettek, amikor az ő tippjeiből készültem.
2014. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Készülj fel előre az olyan sablonkérdésekre, mint: beszéljen magáról, miért ide jelentkezett, miért tartja magát alkalmasnak, mik az erősségei stb. Ezeket előre dolgozd ki írásban vázlatosan, hogy ne ott kelljen gondolkozni, mit is mondj.

Másrészt kereshetsz lehetőséget próbainterjúra. Ott "eljátszanak" egy állásinterjút és után megbeszélik, mit csinált az álláskereső, mit hogy kellett volna másként csinálni. Felszereltebb helyen felvétel is készül és vissza is tudják nézni, és úgy megbeszélni.

2014. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!