Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem vesznek emberszámba a...

Nem vesznek emberszámba a munkahelyen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Közmunkáról van szó, azzal az eltéréssel, hogy én nem az utcán, hanem intézményben vagyok. Konkrét feladatom nincs, mert amit tanultam(ügyintéző titkár),azt a feladatot nem én látom el, van más ember, aki nem közmunkás. Hiába kérdezem meg naponta mit csináljak, kb semmibe vesznek és egész nap csak ülök szinte.... ezt már nem bírom, felmondani nem szeretnék, mivel most jelenleg nincs más, de folyamatosan próbálkozok önéletrajzzal más helyekre. Idegileg kicsit kikészít ez, hogy levegőnek nézik az embert.
2014. aug. 29. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Örülj neki, hogy pénzt kapsz a semmittevésért. Én szívesen cserélnék veled ( egy munkanélküli)
2014. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vedd elő az okostelódat (ha van) és netezz, örülj, hogy semmittevésért kapod a pénzt és nem az utcára küldtek ki csatornát pucolni mint a többi közmunkást


egyébként a legtöbb közszférában lévő állás hasonló, ilyen a bürokrácia, viszont a fizetés az nem valami sok

2014. aug. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

1,2-es vkik azért produktívabbak munkát szeretnének végezni.

Én azt ajánlom keres szorgalmasan továbbra is munkát,de ne,hogy ott hagyd ezt.

2014. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miben nyilvánul meg, hogy nem vesznek emberszámba?

Nem foglalhatod el magad munkán kívüli tevékenységekkel?Olvasás...

Mióta vagy ott?Nekem is hasonló "munkám" van,de ez nem közmunka,szintén intézményben,ahol kívülálló vagyok szerintem,de nem érdekel nagyon.

Lehet vannak akik lenéznek,de nem vettem észre senkin.Egyedül vagyok,nem érdekelnek idegen emberek,ha kérdeznek válaszolok.

Van kölcsönös tisztelet,ez a legfontosabb nekem.

Tetszik is hogy nem akarnak annyira mélyen megismerni,kulturáltan teszik ezt,távolságtartóan.Másik cég alkalmaz,nem ők,teljesen eltérő munkakör,amilyen eddig ott nem volt még.Érthető,ha szokatlan nekik.

Eleinte szenvedtem a semmittevéstől,le akartam lépni máshová,mert eddig minden munkám mozgalmas volt,nem könyvolvasásból,rejtvényből állt.Ráadásul a mozgáshoz vagyok szokva,itt meg egyenlőre kis területen vagyok.

Kezdem megszokni,mert újabban bíznak rám néhány dolgot.

Nem érdekel a karrier,sem a sok pénz.Ha így lenne nem itt dolgoznék.

2014. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
netezz kozben
2014. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
# 3 és milyen produktív munkát akarsz végezni, mint közmunkás?
2014. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!