Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyiért vállalnátok be egy...

Mennyiért vállalnátok be egy hasonló jellegű állást?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból merült fel a kérdés. A környéken elég rosszak a fizetések és távolabb élő ismerősök mesélték, hogy ki mennyit keres ebben a kategóriában.

Hozzunk egy alap helyzetet. Alap lovász feladatok (box is, karám is). Mondjuk 10-12 lóval nézve. Napi átlag 8 fix munka órával. Szállást biztosítanak, de el kéne költözni (tegyük fel a távolság miatt, de ez mindegy is, hátra hagyni mindent és mindenkit). Plusz költségként csak az élelmet kell biztosítanod.

Mennyi lenne az az összeg amiért elgondolkodnátok? Nyilván maradjunk a realitás talaján. :)



2014. aug. 30. 13:51
 1/4 Polipeter ***** válasza:

ha szállás élelem biztosított, bejelentett munka, akkor 80-100 ezer nettóért vállalnám.

De persze mindenkinek más a körülménye, élethelyzete, életszínvonala.

Ha eddig rossz volt az anyagi helyzeted, akkor már 50 ezerért is megéri, hiszen azt ruhára és tisztító, tisztálkodó szerre illetve közlekedésre költöd, tehát annyiból is ki lehet jönni

Sok sikert!

2014. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hmm, én is ekörül gondolkodtam. Van egy 120-as ajánlat is, viszont bejelentés nélkül, ami kicsit zavar. Sajnos volt egy 150-es ajánlat ami elúszott már, de nem akarok abba a hibába sem esni, hogy "kétségbe" estemben beleugrok valamibe.

Ezekkel az ajánlatokkal is az a legnagyobb baj, hogy az első fizetésig az utazással együtt az összes tartalékot megcsappantanám, tehát gáz esetén nincs mihez nyúlni. :/

2014. aug. 30. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem láttam még olyan bentlakásos lovászt, aki napi fix 8 órát dolgozik. Pont ezért bentlakásos a pozíció, hogy 24 órában elérhető legyél. Vagy ketten vagytok? Mert a lovak nem munkaidőben kelnek/fekszenek/kólikáznak...
2014. aug. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem érthetően fogalmaztam. De akkor kibővítem. Úgy kell érteni, hogy a napi kötelező feladatokat kb. 8 óra alatt tudja le a munkavállaló. Nyilván, ha akad létfontosságú más tennivaló az plusz időt igényel.

Egyébiránt, hogy hozzak ellenpéldát dolgoztam olyan helyen ott lakva, hogy fix óra volt fizetve. 7-17-ig. Ami azon kívül esett elég szép plusz pénzzel honorálták.

2014. aug. 31. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!