Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gondolkoztam azon hogy kimegye...

Gondolkoztam azon hogy kimegyek Angliába dolgozni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Viszont nincsen barátom, akivel kimehetnék. Angolul is csak alapszinten tudok. Magamba meg nem mernék kimenni dolgozni egy idegen országba. Egyáltalán érdemes belevágni egy külföldi munkába?
2014. aug. 30. 20:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mivel családi kapcsolatokba írtad, kérj szülői/testvéri segítséget
2014. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Menj aupairnek.
2014. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

Angliában már egyre nehezebb dolgozni. És én úgy tudom, hogy ha nincs munkád, nem is adnak ki albérletet. Munkához meg azért kéne az angol nyelvtudás, bár lehet, hogy van, amihez elég az alapszintű is.

Mindenképpen jó lenne, ha lenne ismerősöd, aki munkát segít keresni, vagy akinél meghúzhatod magad míg munkát keresel. De csinálhatsz olyat is, hogy már itthonról kertesel munkát és már az itthon talált munkahelyre mégy ki.

2014. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Mi az alap indíttatása ennek?
2014. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Az aupair nem rossz ötlet, de sokszor nem elég ehhez az alapszintű nyelvtudás.
2014. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szeretnék kimenni Angliába dolgozni, csak nincs kivel. Ott élő ismerőseim pedig nincsenek.
2014. aug. 30. 20:57
 7/19 anonim ***** válasza:
aupairnek menj, ahhoz nem kell se ismerös, se erös angol.
2014. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mi az az aupair?
2014. aug. 30. 20:59
 9/19 anonim válasza:

Az emberek ált. nem szoktak úgy felkelni egyik napról a másikra, hogy jaj de jó lenne Angliában dolgozni.


Én amúgy semmi esetre sem javasolnám. Ugyan a nyelvet alap szintről ott gyorsan fel tudod fejleszteni de már nem olyan ott a bevándorlói\munkavállalói helyzet mint évekkel ezelőtt.


Ha kapsz egyáltalán munkát az is jó szar lesz. Azt meg itthon is kaphatsz, sőt arra is sanszod van, hogy nem is kapsz, csak úgy mint Angliában.

2014. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Már tudom mi az aupair. Bébiszitterként nem fontos annyira tudni az angolt?
2014. aug. 30. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!