Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet a reális bérigény?

Mennyi lehet a reális bérigény?

Figyelt kérdés

Frissdiplomás pályakezdő vagyok, releváns tapasztalat nélkül.

A meghirdetett munka: [link]



2014. szept. 1. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

300 ezret nyugodtan beírhatsz. Elvárás a kreativítás, megbízhatóság. Rongyos 100 ezeré senki ne várja el a másiktól, hogy megbizható legyen.


Meg tényleg rohadt sok az elvárás, ne hagyd magad.

2014. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát azért szerintem a megbízhatóság mindenhol egy alap dolog, nem attól függ,hogy mi a munkád és mennyit keresel. A 300-at gondolom bruttóban gondoltad :D Én a bankok által általában alkalmazott pályakezdő fizetésre gondoltam, az bruttó 270 körül alakul. Legalábbis amennyire én hallottam.
2014. szept. 1. 19:13
 3/4 SullaFelix89 ***** válasza:
Írj 250 bruttót maximum, mert nincs releváns tapasztalatod, lesz még 30 pályázó akinek lesz releváns tapasztalata és ők se fognak sokkal többet kérni.....
2014. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bankszektorban vagyok senior kontroller szakértő.

Pályakezdőként nem pénzügyi szektorban szerintem bőven elég a 250 eFt bruttó, hidd el.

Pár év tapasztalat és FELSŐFOKÚ, tárgyalási szintű angollal, adatbázis ismerettel (sql) és nemzetközi standardokkal kérhetsz majd többet is pár év múlva.

Most szerintem nem.

2014. szept. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!