Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munka mellett hogyan jártok...

Munka mellett hogyan jártok állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Szabit vesztek ki aznapra? Mit mondtok, ha kérdezik miért? Ha már elfogyott a szabi mit lehet tenni, ha semmiképp nem mehetsz interjúra munkaidő után?


Eddig egy interjúra sikerült eljutnom, akkor szabira mentem, péntek lévén gondolták csak hosszúhétvégézek.

Úgy néz ki vissza fognak hívni egy helyre, de a szabim már elfogyott (nyáron kötelezően kiadják), a délutáni időpont esélytelen, más városban lenne, min. 5-re érnék oda. A betegszabi pedig húzós, egyrészt ne lássanak "betegen" lófrálni, másrészt a főnököm jóban van az orvosommal.



2014. szept. 1. 21:44
 1/5 anonim válasza:
Elmész táppénzre.
2014. szept. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bocs csak most olvastam el a kommentet. Akkor az elég gáz.
2014. szept. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig zsonglőrködés. Nekem az utóbbi időben szerencsém volt, mert össze tudtam egyeztetni. Pl. elég volt aznap korábban elmennem vagy ilyesmi.


Amúgy nem kell megmondanod, h miért veszel ki szabit. Nem csak állásinterjú miatt szoktak egy napot kivenni az emberek. :)

2014. szept. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod azt mondani hogy kedden - szerdán tovább maradnál mert pénteken le kellene lépned pár órával hamarabb? Tehát így ledolgozni azt a pár órát előre amivel előbb el kell menned. Vagy ha reggelre szervezed az intejút akkor hazudhatod azt ha bejárós vagy hogy baleset volt út közben, és majd ledolgozod a kiesett órákat. Tudom nem szép dolog hazudni de ebben az esetben szükséges.
2014. szept. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Olyan munkám van ahol napról-napra dolgozunk, az egy napi teendőim nagy részét nem tudom átvinni, általában épphogy kész vagyok időre. Szóval rizikós hogy aznap ott tudnám-e hagyni előbb - más napokon pedig felesleges lenne tovább maradnom, ha elfogy az aznapi munka.


Azóta beszéltem az interjúztatóval, lehet, hogy össze fog jönni a délutáni időpont. Remélem nem pont aznap lesznek halaszthatatlanul fontos dolgok, ami miatt tovább kell bent maradni.


Gyalog járok, ilyen időben azt se mondhatom, hogy belepte a hó az utat. :) Meg akkora felsővezeték-szakadás nem létezik, hogy benne legyen egy 1 óra oda-1 óra vissza utazás és az állásinterjú.

2014. szept. 2. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!