Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy kb.20e fős városban...

Egy kb.20e fős városban mennyi fizetést lehet kérni egy olyan munkahelyen, ahol három idegen nyelvet kell tudnod és használnod? Angol, német és egy harmadik, ami nem ennyire "népszerű".

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen munkakörre? Szakmai,vagy a nyelvtudáson kívül speciális képzettséget nem igényel?
2014. szept. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy nagyon speciális képzettséget nem igényel. Megrendelések felvétele, kapcsolattartás stb.
2014. szept. 3. 10:18
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Én jelenleg egy logisztikai cégnél dolgozom. Romániában születtem, így anyanyelvem a román de a magyar is melette. Beszélem az újlatin nyelveket (francia, spanyol, olasz, portugál) és az angolt is. Jelenleg a munkámban használom a románt, magyart, angolt, olaszt és a spanyolt, néha a franciát is, és mégis 140.000 ft-os fizetésem van nettóba. Szerintem nevetségesen kicsi az összeg, de muszály dolgoznom.
2014. szept. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3. reális. De egy kisvárosban tudsz olyan emberrel beszélni, aki ennél a cégnél kb azonos munkakörben dolgozik. Én ezzel kezdenék.
2014. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem kérj annyit, amennyi a megélhetésedet kényelmesen finanszírozza, valamint félretenni is tudsz belőle. Három nyelv használata mellett ne add el olcsón magadat!
2014. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ha a 3. reális, akkor nem megyek sehova, mert attól most is többet keresek. Igazából nem tudok körbekérdezni, mert jelenleg egy sokkal nagyobb városban élek, ott pedig nem ismerek senkit.
2014. szept. 3. 12:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha most is van munkád, akkor mi sem egyszerűbb: kérj a mostani fizetésedhez +20-30%-ot, vagy annyit, amennyiért úgy ítéled meg, hogy érdemes váltanod.
2014. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Sajnos ez van, nem sok pénz, de nincs más. Azt hozzáteszem, hogy én úgymond az angolon kívül soha nem tanultam nyelveket. Mivel román vagyok, így a többi új-latin nyelvet megértem alapból 60-70 %-ban, de dolgoztam anno vendégmunkásként spanyolban, olaszban, franciaországban egy-egy fél évet, az idő alatt pedig teljesen áttudtam állni az adott ország nyelvére, persze azóta minden álltalam leírt nyelvből tettem egy felsőfokú nyelvvizsgát, mert papírhoz kötötték hogy igazoljam a nyelvtudásomat, hiába kezdtem el beszélni nyelveken, senkit nem érdekelt, a papírt kérték.
2014. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
3-as, szörnyen irigyellek, hogy ennyi nyelven beszélsz ilyen jól. :) Az ország melyik részében dolgozol? Jelenleg én is logisztikai cégnél vagyok.
2014. szept. 3. 20:57
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nem szerettelek volna leszólni, sajnálom ha esetleg rosszul jött ki, de azt hittem a nyelvtudást sokkal jobban megfizetik.
2014. szept. 3. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!