Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi pénz az szerintetek,...

Mennyi pénz az szerintetek, amiből ki tudnátok jönni, számlákat befizetni, közös költséget? Ki mennyi fizetéssel lenne elégedett?

Figyelt kérdés
Most nem kérdezem a munkanélkülieket, mivel nekik 1 forint is pénz, sem azokat, akik gazdagok szeretnének lenni.
2014. szept. 4. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát a gazdagság nem ott kezdődik, hogy ki tudd fizetni számlákat és a közös költséget.


Szerintem egy elfogadható élethez fejenként havi 200e Ft kellene úgy, hogy ha már megvan minden (lakás, autó stb.). Ezt egy családra értem. Ha valaki együl van, akkor több, mert a költségek magasabbak.


A gazdagsághoz pedig ezen felül több tíz vagy százmillió Ft megtakarítás.


Nekem 300e körül van a fizetésem, de nincs semmim. Napi szinten nem nélkülözök, de nem jutok egyről a kettőre, egy saját lakás, kocsi nekem is álom.

2014. szept. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a rezsim, Bkv bérlettel és természetesen a közös költséggel együtt 48eFt.

Emellett havi szinten gyógyszert szedek, eszek-iszok, saját kis lakásom van.

200 nettónak én is bírnék örülni. (Diplomás, nyelveket beszélő emberke vagyok,de messze nem keresek ennyit sajnos)

2014. szept. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

75e ből is ki tudok jönni, de 500e nek is a se**ére tudnék verni.


A kérdés az, hogy milyen színvonalon?

2014. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
munkás munkás marad
2014. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!