Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Zepter vs egy biztosító....

Zepter vs egy biztosító. Melyiknél rosszabb dolgozni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 15:03
 1/8 A kérdező kommentje:
AEGON?
2014. szept. 5. 15:31
 2/8 anonim ***** válasza:
Valaki magyarázza már meg hogy mi a franc probléma volt az előző válaszommal?!
2014. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én sem értem. És ezt kifejtettem egy kommentbe is, amit szintén töröltek. Miért nem engedik szidni az OVB-t?
2014. szept. 5. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindent törölnek amiben megjelennek, szerintem annyi negatív hozzászólás jelent itt meg velük kapcsolatban, hogy a cég kérte, hogy a velük kapcsolatos témákat töröljék.


Erre én csak annyit mondok, hogy nyilván marha sok embernek nem jön be az ilyen jellegű munka - főleg az olyan helyek esetében, ahol 0 előképzettséggel is alkalmaznak bárkit,

valakinek viszont biztos jó, a Zepternél is akinek van eladói vénája és a fának eladja a lámpát, annak bejöhet a dolog.


Ha muszáj lenne választani talán inkább biztosítást árulnék, bár sok helyen ugye igazából nem Te számolod ki hogy az ügyfélnek mi is éri meg igazán, hanem vannak a munkáltatód által preferált csomagok, amik közül lehet választani és úgy eladni az ügyfélnek, hogy annál olcsóbb nincs a piacon.

A Zepter termékei és az üzletpolitikája nekem nem szimpatikus.

2014. szept. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen lehet kezelni a kérdést: ahol vállalkozói igazolványt kell kiváltani azt nagyon messziről kerüld. Aljas, hazudozós átverés az egész.
2014. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elvileg érkezett egy válasz 18.28-kor és azt is törölték.
2014. szept. 17. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Végigolvastam, ezt is:

"eladói vénája és a fának eladja a lámpát, "

no komment....

2014. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem miért van ezzel baj, mindenkinek, aki bármilyen termékmenedzser, értékesítő lesz az az egyik legfontosabb tulajdonsága, hogy jól tudjon eladni. Fűnek-fának.

A Zepter termékei márpedig nem olyan keresettek mint mondjuk az Avoné, szóval sokkal nagyobb rábeszélő képesség kell, hogy meg tudj élni belőle.

Az Avon tanácsadónők közül is nyilván az keres többet aki a tökéletes bőrű emberre rábeszéli a legújabb alapozót, mint aki lerakja a katalógust a portán, hátha rendel valaki.

2014. okt. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!