Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az egyik biztosítónál jelen...

Az egyik biztosítónál jelen állás szerint ügynökségvezető lehetnék néhány hónapon belül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A munkát elvileg megkapnám, lenne egy betanulási időszak, amire még adnak kezdő támogatást, de jutalékos lenne a rendszer. Ami problémát jelenthet, hogy nincs autóm, jogosítványom, jó kapcsolatrendszerem és a kommunikációs készségem se a legjobb, de állásinterjún most jól eljátszottam a szerepem. Elég nehéz állás találni sajnos. Most mit tegyek?

#ügynök #biztosító #ügynökségvezető
2014. aug. 30. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ahol ezekkel a késességekkel ügynökségvezető lehetsz az olyan amit bárkinek odaadnának csak csinálja valaki
2014. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Polipeter ***** válasza:
41%

ez tényleg nehéz kérdés.

Azt nem írtad hány éves vagy, Pesten vagy vidéken élsz e.

Milyen végzettséged van stb stb. nő/férfi vagy e, eddig mivel foglalkoztál, mennyi időt

Ennek hiányában én csak a magam nevében beszélek, hogy nem vállalnám, inkább napi 8 órában állást keresnék. Elküldeném olyan helyekre is az önéletrajzomat, ahol nincs meghirdetett állás. Ismeretségi körömben is kérdezősködnék.

Sok sikert!

2014. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pályakezdő közgazdász vagyok egy kelet-magyarországi városban.
2014. aug. 30. 15:11
 4/10 Polipeter ***** válasza:
64%

akkor főleg nem! :)

Túl jó lennél erre a feladatra!!

Professionon érdemes böngészni, illetve fejvadász céget érdemes még megkeresni!!


Sok sikert!!! Kívánom h mielőbb találj egy testhezálló munkát!!

2014. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! :)
2014. aug. 30. 15:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami nem okés. Ügynökségvezető? Két eset lehetséges. Ez az ügynökség egy személyes, csak te leszel ott, vagyis ez egy sima ügynöki állás. Ugye nem gondolod komolyan, hogy még csak most tanulsz be egy állásra, s rögtön azoknak a vezetője leszel, akik már ott vannak régebben? Ez egy rendes, szopatós, jutalékos, alig fizetős állás. Hogy akarsz a kuncsaftokkal értekezni, felkeresni őket, reprezentálni előttük? Biciklivel? Szerintem kamu. Vagy a kérdés, vagy az állás.
2014. aug. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Elvileg a 3. hónaptól már nekem kellene mentorálni néhány embert, közbe tanulom én is az új dolgokat.
2014. aug. 31. 19:50
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez egy ilyen vezető betanulási program egyébként.
2014. aug. 31. 20:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismereke 3 olyyyzaspárt, aki jól, illetve nagyon jól megél egy nagy biztosítónál, de ők már 10-20 éve kezdték. Azt mondják, akkoriban egyszerübb volt. Persze most is lehet. Ha és ameddig nem találsz más, megfelelőbbet, miért ne próbálnád meg?! Akkor majd elválik, hogy működik-e, illik-e hozzád. Gondolom közgazdászként elolvasod majd az "apróbetűs" részt is! Fel szeretném hívni a figyelmedet, hogy ne menj bele abba a játékba, hogy ismerősöket keresel meg!!! akkor lehet ismerősökkel jól szerződni, ha már rutinra tettél szert. Adjanak Neked olyan álományt, amelynek nincs már a cégnél az üzletkötője. Ha ezt nem teszik meg, akkor csak a kapcsolatrendszeredet akarják megszerezni. Mindenkinek van!:) Én is dolgoztam egy nagy cégnél. Korrekt volt. Kaptam lakásszerződéseket átdolgozásra, ezen tanultam, közben azoknak az ügyfeleknek tudtam kötni más szerződést is. És egy idő után jöttek MAGUKTÓL az ismerősök. Ha meg kezdőként mész hozzájuk, lesznek akik kerülni fognak....Szóval lehet nagyon jó, meg kevésbbé jó is ez a történet.
2014. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Szegény naív barátom.... tudod ma Magyarországon minden álláskeresőnek át kell esnie a "zepter-tűzkeresztségen", vagyis fel kell ismerni hogy a tukmálós meló egy hatalmas nagy átcseszés, de ezt ti naív pályakezdők még nem tudjátok, ezért is vadásznak rátok.

Röviden: ez a lehetőség egy KAMU. Az "interjún" egyszerűen belehazudnak a pofádba. Hazudoznak magas fizetésekről, nagy karrierről, amíg a valóságban ez is csak annyit jelent hogy ki kell váltanod a vállalkozói igazolványt, magad után fizetni az összes költségedet. A "munka" meg abból állna hogy a saját telefonodról kell hívogatni a rokonaidat hogy rájuk tudj tukmálni mindenféle túlárazott szemetet. Jah, és fizetés nincs. Mondjam még?

2014. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!