Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Történ már veletek hasonló?...

Történ már veletek hasonló? Nyugtassatok meg:D

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hoghy már egy ideje önkéntesként dolgozom egy rendelőben, de oda most baba születése miatt egy ideig nem fogok járni. Műtéteken részt vettem, nyilt sebeket kezeltem, semmi nem volt.

De ma először, az új helyen, úgy értem oda, hogy 4 órája nem ittam, reggel óta nem ettem, meleg volt, a rendelőben fülledt, nem ment épp a légkondi, beraktam egy kanült a macskába és puff...

Elájultam.

Elég szarul éreztem magam utána, bizonygattam, hoghy nem vagyok ájuldozós, de aztán jöttek műtétek, vérömlenyekkel, kauterezéssel, vemhes macska ivartalanitás stb és akkor már semmi sem volt, szóval remélem tudják hogy birom az ilyenekt :D

Veletek volt már hasonló? Utána kicsit gázul éreztem magam.


2014. szept. 9. 07:09
 1/1 Imola Ágnes válasza:
Én egy egyszerű infuzió alatt ájultam el majdnem, azelőtt nem volt gondom az ivartalanítás, a gennyes, vagy akár férges sebek tisztítása alatt. SEmmi bajom nem volt, aztán egy nap áltam egy kutya melolett, néztem ahogy csöpög az infuzió, és teljesen elfehéredtem. A doki észrevette, és azonnal kiküldött. Van ilyen, utánna nekem sem volt bajom, de előjött, a semmiből....
2014. szept. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!