Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy vidéki bankfióki alkalmazo...

Egy vidéki bankfióki alkalmazott mennyivel keres kevesebbet, mint egy budapesti?

Figyelt kérdés

Van néhány budapesti ismerősöm, akik bankban dolgoznak, átlag nettó 240-ért (van aki 200-ért, van 320-ért, pedig ugyanazon bank ugyanazon fiókban ugyanazt csinálják).

Nekem az lenne a kérdése,hogy egy másik bank (Erste) vidéki fiókjában (Nyíregyháza) lakossági területen mennyi lehet a fizetése egy pályakezdőnek. Megvan hirdetve és nem kérnek releváns szakmai tapasztalatot (igen tudom,hogy valszeg az fogja megkapni a munkát, akinek van tapasztalata), így gondoltam megpróbálnám. De hallottam már olyat,hogy vidéken kevesebb a fizetése egy banki alkalmazottnak is,mint Budapesten, és ezért érdekelne (hogy megéri-e vidékre költöznöm emiatt).



2014. szept. 10. 10:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!