Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit jelent az, hogy bruttó...

Mit jelent az, hogy bruttó 650 ft? Az mennyi nettóban? És mi az, hogy cafeteria? Mire számmítsak? Mennyi jöhet így ki nettó, havonta,6 órás munkánál?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

A bruttóból lejön az szja, és helyzettől függően tb, nyugdíj és egyéb járulékok.

Cafeteria meg béren kívüli juttatás, egyszerűen a kezedbe nyomnak egy közeg utalványt amit nem kell beszámolni a béredbe.

2014. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

cafeteria: étkezési utalvány, szép kártya lehet.

hetente hány órát dolgoznál? csak úgy lehet megmondani a pontos béred.

bruttó 650ft-os órabérnek, 426 ft a nettója. 6 órára "elfogadható", mert valahol 8 órában sem adnak ennyit!

2014. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Heti 5X6 óra csúsztatott beosztás, 8-20 óráig, néha hétvégén is. Amikor Cafeteriát ír, akkor milyen -tól -ig összegben lehet gondolkozni?
2014. szept. 10. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A cafeteria összege tök változó. Az előző munkahelyemen négyezret kaptam, most pedig majdnem 25öt.
2014. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En az előző helyemen gyárban 8800 Cafeteriat kaptam összesen de el lehetett ugy osztani hogy 3000 valamennyit kaptam Szép kártyára 5000 valahanyat meg Erzsébet utalványban. ("kajajegy")

De másik helyen 10 ezret adnak cafeteriakent szóval ez tenyleg változó.

2014. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De egyik kolléganőm pl berletteritest kért mert arra is fel lehetett használni meg még pár dologra iskolakezdesi támogatás is asszem ez választható volt de mindenkepp csak havi 8800 (évi max xxx ezer kikotessel)
2014. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Pont jókor találtam meg a válaszokat. :) Valaki épp fél órája 30%-ról beszélt, ami akár 30-ezer ft...már akkor sem hittem.
2014. szept. 17. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!