Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomásként van esélyem...

Diplomásként van esélyem úgymond jobb helyekre bejutni a Honvédségen belül?

Figyelt kérdés

Most 24 éves vagyok, jövőre végzek földrajz szakon. Utána tervezek mást is tanulni még. Jelenleg így áll a dolog.


Régen katona akartam lenni, fel is vettek volna, de otthagytam. Viszont még mindig ott van bennem az, hogy tartalékosként vagy nem is tudom miként csatlakoznék mégis.


Szóval mit tudtok erről? Persze még nem is néztem utána, ez most egy hirtelen ötlet volt újra. :)


Köszi!


2014. szept. 10. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de remélem nem. Az utóbbi időben rengeteg "mindegymilyen" diplomás embert felvettek a honvédségbe. Felhigult az egész rendszer, mindenféle alkalmatlan "senkiből" tisztet csináltak. Persze senki nem tud vagy tudott értelmes választ adni, hogy erre miért volt szükség. Na de a lényeg, hogy ez a trend megállt hál' Istennek.
2014. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy a véleményed is leírtad. :)
2014. szept. 10. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!