Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakirány választás: Pénzintéz...

Szakirány választás: Pénzintézeti informatikus vagy Logisztikai informatikus? Szerintetek melyiket lenne érdemesebb választani?

Figyelt kérdés
Érdekelne pl. hogy milyen munkaköri szerepet kell betölteni, milyen a fizetés (tudom nyilván eltérő, mivel befolyásolja hogy mióta van ott az illető, milyen tapasztalattal rendelkezik meg milyen cégnél van stb.) Szóval összességében bármilyen tapasztalatot amit megosztanátok/ meg tudtok osztani ezzel a 2 szakiránnyal kapcsolatban. Fontos lenne szakirány választás miatt.

2014. szept. 11. 11:49
 1/3 anonim válasza:
Szerintem Logisztikai informatikus felejtős, Pénzintézeti- nek van értelme
2014. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én egy német cég hazai leányánál dolgoztam, ahol nagy konszignációs raktár volt és 6 - 8 informatikus, akik kb 50 PC-t és egy szerverszobát tartottak karban, videokonferenciákat tartottak az anyacéggel. A német ügyvezetője átlagon felüli fizetést adott mindenkinek.

A bankokkal kapcsolatban nincs konkrét infóm, csak feltételezem, hogy ott több számítógép van és állítólag jól fizetnek, de a külföldi bankok most éppen leépítenek.

2014. szept. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhet még bőven :)
2014. szept. 29. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!