Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki tud megbízható otthon...

Valaki tud megbízható otthon végezhető munkát?

Figyelt kérdés
Ami nem átverös, olyan irjon, akinek van tapasztalata,
2010. jan. 19. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg szoftverfejlesztő vagyok, egyetemista koromban fordítóként dolgoztam. Mindkét hirdetést a neten találtam, semmi összeköttetésem nem volt. Küldtem referenciamunkákat, megkötöttük a szerződést, csak havonta egyszer kell bemenni.
2010. jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van elég időd, ezt is ajánlom: [link]
2010. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez a gépelős ez bevállt?
2010. jan. 19. 12:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos még nem volt időm végigmenni a tesztgépeléseken, ingyenes neked, ha kapsz munkát, akkor rendes megbízási szerződést kötnek veled, csak előbb meg kell csinálni a tesztgépeléseket (ami nekem munka mellett mondjuk egyelőre nagyon sok). A leírás alapján korrektek, úgyhogy én mindenképpen ajánlom kipróbálni, lehet, hogy te hamarabb végigmész rajta, mint én, ha több időd van, és el tudod mondani. :-)
2010. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kipróbálta valaki már ezt a gépelős oldalt? Mik a tapasztalatok?
2010. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én fenn vagyok már pár hónapja. Idáig mindössze 2 munkát sikerült begépelnem. Ugyanis lehetetlen időpontokban küldik fel a munkákat, vagy akik sms-t kapnak róla azonnal lecsapnak rájuk. 5 percnél tovább nem nagyon szokott elérhető lenni
2012. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!